خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تحصیلی برای کنکور

مشاوره تحصیلی برای کنکور

مشاوره تحصیلی برای کنکور

مشاوره تحصیلی برای کنکور :اولین گام برای تحصیل این است که مشخص کنید هدف شما از تحصیل در دانشگاه چیست.اصلی ترین عاملی که در تعیین هدف تاثیرگذار بازارکار و شغل آینده است.

مشخص کنید که آیا رشته مورد نظر از بازارکار و آینده شغلی خوبی برخوردار است یا خیر؟مشخص کردن هدف در برنامه ریزی تحصیلی کنکور بسیار مفید است و زمانی که از درس خواند خسته شدید ،ارزش گذاری و فکر کردن به هدف باعث ایجاد انرژی در شما می شود.

در صورت نیاز به مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید

هدف مشاوره کنکور

هدف شما از تحصیل در دانشگاه چیست؟اصلی ترین عاملی که در تعیین هدف تاثیرگذار بازارکار و شغل آینده است.مشخص کنید که آیا رشته مورد نظر از بازارکار و آینده شغلی خوبی برخوردار است یا خیر؟مشخص کردن هدف در برنامه ریزی تحصیلی بسیار مفید است و زمانی که از درس خواند خسته شدید ،ارزش گذاری و فکر کردن به هدف باعث ایجاد انرژی در شما می شود.

مشاوره تحصیلی کنکور همیشه به معنی برنامه ریزی درسی نیست.مشاوره کنکور جدا از برنامه ریزی تحصیلی کنکور ، مدیریت زمان شما را هم انجام می دهد و با تست های کنکور و جزوات کنکوری که به دشما ارائه می دهد تا از نظر یاد گیری درس ها و اشنایی با نمونه سوالات کنکور هم به آمادگی کامل برسید.

اما به نظر شما تنها آشنایی با کنکور و مرور درس ها برای موفقیت در کنکور کافی است؟

خیلی از داوطلبان با اینکه از قبل تمام درس های خود را مرو کردند و با نحوه برگزاری و نمونه سوالات کنکور آشنایی پیدا کردند اما دچار استرس و اضطراب زیادی می شوند و همین امر باعث می شود تا در روز برگزاری ازمون کاملا دچار افت حافظه و حتی باعث بیماری داوطلب هم شود و نهایت تمام تلاش های فرد برای موفقیت در کنکور بی نتیجه بماند.

اما مشاوره کنکور از چندی قبل با مشاوره های روانشناسی تحصیلی خود داوطلب را از نظر روحی و ذهنی آماده می سازد و با راه حل هایی که ارائه می دهد استرس و اضطراب ناشی از آزمون کنکور را کنترل می کند.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹