خانه / مشاوره / مشاوره تحصیلی برای کنکور

مشاوره تحصیلی برای کنکور

مشاوره تحصیلی برای کنکور

مشاوره تحصیلی برای کنکور :اولین گام برای تحصیل این است که مشخص کنید هدف شما از تحصیل در دانشگاه چیست.اصلی ترین عاملی که در تعیین هدف تاثیرگذار بازارکار و شغل آینده است.

مشخص کنید که آیا رشته مورد نظر از بازارکار و آینده شغلی خوبی برخوردار است یا خیر؟مشخص کردن هدف در برنامه ریزی تحصیلی کنکور بسیار مفید است و زمانی که از درس خواند خسته شدید ،ارزش گذاری و فکر کردن به هدف باعث ایجاد انرژی در شما می شود.

در صورت نیاز به مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید

هدف مشاوره کنکور

هدف شما از تحصیل در دانشگاه چیست؟اصلی ترین عاملی که در تعیین هدف تاثیرگذار بازارکار و شغل آینده است.مشخص کنید که آیا رشته مورد نظر از بازارکار و آینده شغلی خوبی برخوردار است یا خیر؟مشخص کردن هدف در برنامه ریزی تحصیلی بسیار مفید است و زمانی که از درس خواند خسته شدید ،ارزش گذاری و فکر کردن به هدف باعث ایجاد انرژی در شما می شود.

مشاوره تحصیلی کنکور همیشه به معنی برنامه ریزی درسی نیست.مشاوره کنکور جدا از برنامه ریزی تحصیلی کنکور ، مدیریت زمان شما را هم انجام می دهد و با تست های کنکور و جزوات کنکوری که به دشما ارائه می دهد تا از نظر یاد گیری درس ها و اشنایی با نمونه سوالات کنکور هم به آمادگی کامل برسید.

اما به نظر شما تنها آشنایی با کنکور و مرور درس ها برای موفقیت در کنکور کافی است؟

خیلی از داوطلبان با اینکه از قبل تمام درس های خود را مرو کردند و با نحوه برگزاری و نمونه سوالات کنکور آشنایی پیدا کردند اما دچار استرس و اضطراب زیادی می شوند و همین امر باعث می شود تا در روز برگزاری ازمون کاملا دچار افت حافظه و حتی باعث بیماری داوطلب هم شود و نهایت تمام تلاش های فرد برای موفقیت در کنکور بی نتیجه بماند.

اما مشاوره کنکور از چندی قبل با مشاوره های روانشناسی تحصیلی خود داوطلب را از نظر روحی و ذهنی آماده می سازد و با راه حل هایی که ارائه می دهد استرس و اضطراب ناشی از آزمون کنکور را کنترل می کند.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

برنامه ریزی درسی پیش دانشگاهی ویژه عید

برنامه ریزی درسی پیش دانشگاهی ویژه عید

برنامه ریزی درسی پیش دانشگاهی ویژه عید برنامه ریزی درسی پیش دانشگاهی ویژه عید : …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *