خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تحصیلی رایگان در اصفهان

مشاوره تحصیلی رایگان در اصفهان

مشاوره تحصیلی رایگان در اصفهان

مشاوره تحصیلی رایگان در اصفهان به چه صورت ارائه می شود؟ برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان در اصفهان به کجا مراجعه کنیم؟ برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان در اصفهانبا کدام مشاوره تحصیلی صحبت کنیم؟

امروزه کسب رتبه خوب و به دنبال آن قبولی در کنکور به یک مسئله و هدف مهم برای اغلب جوانان تبدیل شده است به طوری که کل دوران زندگی فرد را در سن جوانی تحت شعاع قرار می دهد.ما در مالیم با برخورداری از مشاوران تحصیلی زبده با توجه به این موضوع در تلاشیم با ارائه خدمات مشاوره ای فشار روحی و روانی کنکور را برای جوانان کم کنیم.

مشاوره تحصیلی تلفنی اصفهان

آمار نشان می دهد که در دوره زمان مطالعه به منظور کسب آمادگی برای کنکور داوطلب با مشکلات زیادی رو به رو می شود که برای حل این مشکلات که نیاز به مراجعه حضوری به مشاوره دارد قادر نمی باشد.

مالیم با ایجاد امکان ارتباط تلفنی این بستر را برای شما فراهم کرده است که بدون نیاز به مراجعه حضوری و فقط با برقراری یک تماس با مشاور مورد نظر خود صحبت کنید و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

این امکان برای برقراری راه ارتباطی باعث شده است تا داوطلبان کنکور که در دور ترین نقطه ایران ساکن هستند یا در مناطق محروم زندگی می کنند و امکان دسترسی به مشاوره تحصیلی برای آن ها برقرار نمی باشد تنها با برقراری یک تماس می توانند از مشاوره تحصیلی تلفنی اساتید مجرب مالیم گروه استفاده کنند.

آیا امکان انجام برنامه ریزی تحصیلی و کنکور به صورت تلفنی وجود دارد ؟

در کنار خدمات مطرح شده داوطلبان کنکور و دانش آموزان عزیز می توانند با برقراری تماس تلفنی برنامه دقیق و هوشمند مطالعاتی برای کنکور یا مطالعه امتحانات ترم مدرسه خود دریافت کنند.دریافت برنامه ریزی مطالعاتی و تحصیلی به صورت غیر حضوری و تلفنی باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود.

تفاوت مشاوره حضوری با مشاوره  تلفنی و غیرحضوری

ارائه و کسب مشاوره در بحث تحصیلی از اهمیت بالایی برخوردار است.گاها به دلایلی نظیر سکونت در مناطق دور افتاده و محروم،شاغل بودن فرد و… این امکان فراهم نیست که فرد به صورت حضوری بتواند از خدمات مشاوره ای بهره مند شود.در این شرایط باید از مشاوره تحصیلی تلفنی و غیرحضوری استفاده کرد.

در این روش متقاضی می تواند در هر ساعت از شبانه روز می تواند خدمات مشاوره ای را دریافت کند.

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی و غیر حضوری با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹