خانه / مشاوره / مشاوره تحصیلی رایگان شیراز

مشاوره تحصیلی رایگان شیراز

مشاوره تحصیلی رایگان شیراز

مشاوره تحصیلی رایگان شیراز به چه صورت ارائه می شود؟ برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان شیراز به کجا مراجعه کنیم؟ برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان شیراز با کدام مشاوره تحصیلی صحبت کنیم؟

مشاوره تحصیلی تلفنی

امروزه قبولی در کنکور به یک مسئله و هدف جدی برای تعداد زیادی از جوانان تبدیل شده است به طوریکه کل زندگی دوران جوانی فرد را تحت شعاع قرار می دهد.ما در مالیم با توجه به این موضوع سعی کردیم با ارائه خدمات مشاوره ای بار روحی و روانی کنکور را برای شما جوانان کاهش دهیم.

بسیار پیش آمده که در دوره زمانی آمادگی برای کنکور داوطلب با مشکلات زیادی مواجه شده است که امکان مراجعه حضوری به فرد مورد نظر برای او مقدور نبوده است.ما با برقراری راه ارتباط تلفنی این امکان را برای شما فراهم کردیم که بدون نیاز به جابجایی و انتقال و تنها با یک تماس با مشاور مورد نظر خود صحبت کنید.

این فرصت باعث شده است تا داوطلبان کنکور که در دور ترین نقطه ایران قرار دارند و امکان دسترسی به مشاوره تحصیلی را ندارند تنها با برقراری یک تماس می توانند از مشاوره تحصیلی تلفنی اساتید مجرب بهره مند شوند.

آیا امکان انجام برنامه ریزی تحصیلی و کنکور به صورت آنلاین وجود دارد ؟

علاوه بر مسائل مطرح شده متقاضیان می توانند با برقراری تماس برنامه دقیق و هوشمند مطالعاتی برای کنکور یا مطالعه امتحانات مدرسه خود داشته باشند.دریافت برنامه ریزی تحصیلی غیرحضوری باعث می شود تا علاوه بر صرفه جویی در صرف زمان،در هزینه فرد نیز صرفه جویی شود.

تفاوت مشاوره حضوری با مشاوره غیرحضوری

مشاوره در بحث تحصیلی از اهمیت بالایی برخوردار است.گاهی امکان مراجعه حضوری برای فرد فراهم مهیا نیست.از جمله این موارد می توان به سکونت در مناطق دور افتاده،شاغل بودن و.. اشاره کرد.در این زمان بایستی از مشاوره تحصیلی غیرحضوری استفاده کرد.در این روش متقاضی در هر ساعت از شبانه روز امکان دریافت خدمات مشاوره را دارد.

برای دریافت مشاوره تحصیلی غیر حضوری با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تخصصی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد