خانه / مشاوره / مشاوره تحصیلی سوم ابتدایی

مشاوره تحصیلی سوم ابتدایی

مشاوره تحصیلی سوم ابتدایی

مشاوره تحصیلی سوم ابتدایی در جهت ترغیب و تشویق دانش آموزان در جهت مطالعه دروس صورت می گیرد.

مشاوره تحصیلی سوم ابتدایی در چند زمینه صورت می گیرد.

۱٫مشاوره افت تحصیلی

۲٫مشاوره افزایش انگیزه و علاقه دانش آموزان نسبت به درس خواندن

در جهت مشاوره افت تحصیلی خیلی از خانواده ها با ما تماس می گیرند و نسبت به افت تحصیلی فرزندشان گلایه دارند.مشاوران با بررسی مسائل شخصی و همچنین وضعیت درسی و روند درسی راهکارهایی در جهت افزایش راندمان درسی ارائه می دهند.

در جهت مشاوره افزایش انگیزه و علاقه دانش آموزان نسبت به درس خواندن خانواده هایی با ما تماس می گیرند و نسبت به بی علاقگی و بی اشتیاقی فرزندشان نسبت به درس خواندن گله و شکایت می کنند.

مشاوره تحصیلی در این زمینه بدین صورت است که ابتدا باید این مشکل ریشه یابی شود.گاهی این بی علاقگی ریشه سن و سال فرزند دارد.گاهی اوقات فرزند در سنین پایه به دلیل نزدیک شدن به دوران بلوغ دچار تغییرات روحی و روانی می شوند که یکی از نتایج آن کم توجهی نسبت به درس است.

نمونه سوال فارسی سوم ابتدایی

این مرحله دارای محدوده زمانی است و باید طی شود.همیشه سعی کنید از قیاس کردن فرزند خود با دیگران بپرهیزید.این کار اولا باعث تخریب شخصیت و انگیزه و اعتماد به نفس فرد می شود ثانیا در اکثر موارد موجب لجبازی فرزند می شود.

سعی کنید از روش تشویق و دادن جایزه برای ایجاد انگیزه و علاقه مطالعه در فرزند خود استفاده کنید.مثلا به او بگویید اگر بتوانید در امتحان ریاضی نمره خوبی کسب کنید گوشی موبایل جدید برای شما می خرم.

البته دادن کادو و هدیه نباید به شکل دائمی باشد.گاهی اوقات به جای دادن هدیه از فرزند خود در مقابل دیگران تعریف کنید.نباید این تعریف به شکل اغراقانه باشد تا فرزند احساس پوچی داشته باشد بلکه باید متناسب با توانمندی ها و موفقیت های او باشد.

برای کسب مشاوره تحصیلی سوم ابتدایی با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تخصصی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد