خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تحصیلی غیر حضوری

مشاوره تحصیلی غیر حضوری

مشاوره تحصیلی غیر حضوری

هر انسانی از ابتدای دوران تحصیل خود استعدادها ، علایق و توانایی هایی دارد که پس از مدتی شکوفا می شود و بهتر است که هر فردی برای انتخاب رشته ی خود به توانایی های درونیه خود توجه کند.

در زندگی هر فردی راهنمایی گرفتن از افکار دیگران ، مشورت گرفتن از دیگران باعث پیشرفت انسان می شود.مشاوره تخصصیدر همه ی زمینه باعث می شود که هر فردی با افکاری باز تر نسبت به هدف خود قدم بردارد.برای مشورت گرفتن در مورد تحصیل ابتدا باید به نکات مشاوره ای تحصیلی و برنامه ریزی تحصلیتوجه کردگاهی مشاوره گرفتن باعث این می شود که در زندگی مسائلی که انسان را دچار مشکل می کند پیشگیری شود.

مشاوره در همه ی زمینه ها مانند مشاوره کسب و کار ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تحصیلی و غیره کاملا مفید است.

تاثیر مشاوره تحصیلی غیر حضوری

گروه مشاوره مالیم در زمینه مشاوره تلفنی تحصیلی ، مشاوره تلفنی کنکور ،مشاوره انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه و حتی تغییر رشته و تمام مسائلی تحصیلی در دوران مدرسه و دانشگاه به شما عزیزان راهنمایی و ماشوه می دهد.

شما می توانید هر روز از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب حتی در ایام تعطیل از طریق شماره تماس به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.

در ضمن کسانی که تمایل به بورسیه دارند می توانند از مشاورین متخصص مالیم درمود بورسیه استرالیا ، ترکیه ،المان ،آمریکا ، ژاپن و دیگر دانشگاه ها راهنمایی بگیرند.

گروه مالیم در راستای اهداف مشاوره ای خود ، مسیری را انتخاب کرده که متقاضیان عزیزی که برای شرکت در کنکور و گرفتن مشاوره تحصیلی نیاز به تست زنی ، مشاوره ، تراز تحصیلی خود ، ومیزان رتبه خود پیش از کنکور و آمادگی برای آزمون کنکور دارنداما زمان کافی برای حضور در کلاس ها را ندارند بتوانند به صورت دائمی در منزل خود بطور رایگان یک مشاور خصوصی  ۲۴ ساعته داشته باشند که همه جوره برای آزمون کنکور متقاضیان را آماده کنند.و در این مسیر خانواده ها هم می توانند به صورت حضوری و هم غیر حضوری به طور مستقیم از روند تحصیلی فرزندانشان آگاهی کامل داشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹