خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تحصیلی کنکور

مشاوره تحصیلی کنکور

مشاوره تحصیلی کنکور

مشاوره تحصیلی کنکور :کنکور سراسری و قبولی در آن جزء اصلی ترین مسائل زندگی دوره جوانی است.این مسئله باعث ایجاد استرس در جوان داوطلب کنکور می شود و با توجه به عدم آگاهی او از برنامه ریزی دقیق و اصولی موجب کسب نتیجه ضعیف در آزمون کنکور سراسری می شود.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره کنکور با مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور  مالیم گروه تماس بگیرید

برای حل این مسئله سعی کرده ایم در این مسئله با کمک مشاوران مالیم گروه راهکارها و تکنیک های اصولی و دقیق مطالعه کنکور را برای شما ارائه دهیم و اگر بعد از مطالعه این مقاله سوالات دیگری در ذهن شما ایجاد شده است می توانید  مشاوره تلفنی کنکور مالیم گروه استفاده کنید،چنانچه به مشاور نیاز داشتید بر روی  ب مشاوره نیاز دارم کلیک کنید.

مشاوره تحصیلی پیش از کنکور

ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید.سوال رایج این است که چگونه هدف خود را تعیین کنیم؟

اولین گام برای تحصیل این است که مشخص کنید هدف شما از تحصیل در دانشگاه چیست.اصلی ترین عاملی که در تعیین هدف تاثیرگذار بازارکار و شغل آینده است.مشخص کنید که آیا رشته مورد نظر از بازارکار و آینده شغلی خوبی برخوردار است یا خیر؟مشخص کردن هدف در برنامه ریزی تحصیلی بسیار مفید است و زمانی که از درس خواند خسته شدید ،ارزش گذاری و فکر کردن به هدف باعث ایجاد انرژی در شما می شود.

در برنامه ریزی درسی سعی کنید دروس را به صورت یک در میان عمومی و تخصصی بخوانید.این کار باعث تقویت ذهن و فکر شما می شود.

ما به شما پیشنهاد می کنیم زمان مطالعاتی برای دروس تخصصی ۱٫۵ الی ۲ساعت باشد وبرای دروس عمومی از ۱ تا۱٫۵ ساعت باشد.

درس های سخت و مشابه را در یک روز مطالعه نکنید.بعد از مطالعه هر درس سخت و سنگین ،یک درس راحت و سبک انتخاب کنید و مطالعه کنید.

برای تثبیت مطالب خوانده شده باید بلافاصله بعد از درس اختصاصی و ۲۴ ساعت بعد از درس عمومی تست های آموزشی بزنید که باعث تثبیت مطالب می شود.

هر ۱ساعت مطالعه به مدت ۱۰دقیقه استراحت کنید.این کار باعث افزایش تمرکز شما می شود.

آخر شب به مرور خلاصه برداری های خود بپردازید و از این کار غافل نشوید.

در طول هفته زمانی را برای جبران عقب افتادگی های خود انتخاب کنید.این کار باعث کاهش استرس و اضطراب شما در طول هفته می شود.

به شما توصیه می کنیم حتما در آزمون های آزمایشی شرکت کنید تا از این طریق به نقاط ضعف خود پی ببرید و ارزیابی کلی از روند تحصیلی خود داشته باشید.

میزان تاثیرمعدل در کنکور سراسری

معدل از جمله عوامل تاثیرگذار در نتیجه کنکور است.نحوه تاثیر معدل در کنکور براساس تراز داوطلبان می باشد.به بیان واضح تر برای ارتباط میان نمره نهایی دروس به نمرات کنکور سراسری از تراز استفاده می شود.

نمرات نهایی و درصد های کسب شده داوطلب را به تراز تبدیل می کنند تا بتوانند نمره نهایی داوطلب را محاسبه کرده و به دنبال آن رتبه کنکور اورا مشخص کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹