خانه / مشاوره / مشاوره تحصیلی کودک

مشاوره تحصیلی کودک

مشاوره تحصیلی کودک

مشاوره تحصیلی کودک :در بحث مشاوره باید این را بدانیم که هر سنی نیاز به مشاوره مخصوص خود دارد.هیچگاه نمی توانیم زمینه مشاوره تحصیلی برای کودکان با افرادی که نیاز به مشاوره تحصیلی کنکور دارند برابر نست.

همچنین برای برنامه ریزی تحصیلی ابتدایی می توانید با مشاوره مالیم گروه ارتباط برقرار کنید

کودک قبل از دوران شروع پیش دبستانی یک سری رفتار ها و شیطنت هایی دارد که نشان دهنده ذهن خلاق او و خلاقیت و توانایی اوست.پس مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی برای کودکان نسبت به این واکنش های رفتاری اوست.

اما در بعضی از موارد کودک دچار آرامش نامطلوبی است و در بعضی از موارد کودک شیطنت ها و رفتار هایی که نشان دهنده سلامت روحی و جسمی کودک است را ندارد و کودک گوشه گیر و دچار استرس های کودکانه است و این امر والدین این کودکان را دچار نگرانی های زیادی می کند.

باید گفت نگرانی هایشان به جا است و باید این موضوع را بررسی و پیگیری کنند.

مشاوره تحصیلی برای کودکان

مشاوره کودک در ابتدا یک فضایی را برای کودک آماده می کند تا کودک با ارامش خیال هرچیزی که در ذهن او ، اورا آزار می دهد و ترس از از گفتن او دارد ،بازگو کند تا این ترس و دلهره ای که مانند سایه ای بر روی شیطنت ها و ارامش کودک قرار گرفته کنار برود و کودک از این موضوع خالی شود و بعد از بررسی های مشکلات درونی کودک مهم ترین قسمت مشاوره با والدین کودک است.

والدین کودک باید با رفتار و کار هایی که مشاوره به آن ها ارائه می دهد کودک را به سمت آرامش و روحیه خوب سوق دهند.مهم ترین امر برای شروع یاد گیری مباحث تحصیلی این است که کودک از نظر ذهنی به اون ارامش رسیده باشد.

حال اگر در زمینه های تحصیلی کودکان خود دچار استرس و سردرگمی ها شده اید می توانید از مشاوره مالیم گروه استفاده کنید.مشاوره تحصیلی مالیم گروه در زمینه های مشاوره تحصیلی کوک و برنامه ریزی درسی به صورت تلفنی و آنلاین به شما عزیزان خدمت رسانی می کند.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تخصصی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد