خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟
مشاوره تخصصی کنکور هنر نسبت به سایر مشاوره ها چه تفاوتی دارد؟
شرایط ارائه مشاوره تخصصی کنکور هنر چیست؟
در این نوشته قصد داریم به بررسی مشاوره تخصصی کنکور هنر بپردازیم.

 

مشاوره تخصصی کنکور هنر
مشاوره تخصصی کنکور هنر

کنکور هنر جزء زیر گروه های ازمایشی کنکور سراسری محسوب می شود که به طور مداوم هرساله برگزار می شود.متقاضیان و دواطلبان زیادی طرفدار این رشته هستند و در کنکور هنر ثبت نام می کنند.در این نوشته به ارائه مشاوره و راهکارهای مطلوب و تخصصی برای قبولی در رشته های تراز اول کنکور هنر می پردازیم.

مشاور تخصصی کنکور هنر

کنکور هنر دارای مزیت های زیادی می باشد که یکی از آن ها عدم نیاز به مدرک پیش دانشگاهی مربوط به رشته هنر است و شما می توانید با مدرک پیش دانشگاهی خود در این رشته شرکت کنید.همچنین می توانید هم زمان با شرکت در کنکور رشته اصلی خودتون،در کنکور این رشته نیز ثبت نام و شرکت کنید.
در اصطلاح به کنکور هنر شناور خطاب می کنند.این موضوع باعث شده است که تعداد بسیار زیادی از متقاضیان تحصیلات دانشگاهی در این رشته ثبت نام کنند و شانس خود را برای شرکت در بهترین رشته ها و دانشگاه های شاخه هنر بسنجند.

زمان و شرایط ثبت نام در کنکور۹۷

زمان ثبت نام و نام نویسی کنکور هنر در بهمن ماه می باشد.از اوایل بهمن این زمان آغاز می شود.اگر خواهان شرکت در این کنکور هستید باید در زمان انتخاب گروه آزمایشی اصلی خود کنکور هنر را نیز انتخاب کنند.کارت اعتباری برای ثبت نام را خریداری کنند و به دنبال آن مراحل ثبت نام را تکمیل کنند.
داشتن مدرک پیش دانشگاهی در یکی از رشته های تجربی،ریاضی،انسانی و یا مدرک کاردانی رشته های فنی و یا دیپلم ۴ ساله نظام قدیم از شرایط اصلی برای حضور در کنکور هنر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹