خانه / مشاوره / مشاوره تلفنی اعتیاد

مشاوره تلفنی اعتیاد

مشاوره تلفنی اعتیاد

مشاوره تلفنی اعتیاد یکی ازمعضل و مشکلاتی است که تمامی جوامع بشری امروزه با آن دست و پنجه نرم می کنند و آنها را دچار مشکلات بسیار جدی کرده است .برای حل این مشکل هم به صورت حضوری و هم مشاوره تلفنی اعتیاد توسط موسسات مختلف ترک اعتیاد ارائه می شود.

این مشکل در کشور ما نیز وجود دارد و افراد بسیاری را درگیر خود کرده است و اگر این موضوع کنترل نشود تاثیرات جبران ناپذیری بر روی جامعه می گذارد . متاسفانه امروزه اعتیاد افراد بسیاری در سنین مختلف را درگیر خود کرده است. امروزه جوانان بسیاری به خاطر نداشتن اطلاعات کافی و از روی خامی به سمت اعتیاد می روند و ابتدا برای تفریح به سمت آن می روند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تلفنی مالیم تماس حاصل فرمایید.

اما اگر به همین ترتیب این روند ادامه پیدا کند ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای فرد ایجاد شود . اکثر افرادی که به سمت اعتیاد کشیده می شوند دچار ترس  و اضطراب ترد شدن از سمت خانواده و آشنایان می شوند.

این امر باعث می شود که مشکلات خود را پنهان کرده و نتوانند شرایط خود را با دیگران در میان بگذارند . این افراد از لحاظ روحی دچار مشکلات بسیاری می شوند و همین امر باعث می شود بیشتر به سمت اعتیاد روی بیاورند.

مشاوره رایگان اعتیاد

انجام مشاوره های روحی و روانی در کنار مسائل پزشکی به این افراد کمک می کند اعتماد به نفس از دست رفته خود را بدست آورند و بتوانند با این بیماری و مشکل مبارزه نمایند .اصلی ترین مشکل این افراد از دست رفتن اعتماد به نفس می باشد و این حس را در این افراد به وجود می آورد که دیگر قادر به ترک اعتیاد خود نمی باشند.این امر باعث ایجاد ضعف در افراد می شود.

این افراد با مراجعه به مشاور یا حتی استفاده از مشاوره تلفنی اعتیاد می توانند تمامی مشکلات خود را بیان کرده و راه حل مناسبی برای آنها بدست آورند .شما می توانید با تماس از طریق تلفن های ثابت از سراسر کشور با مشاوران مجرب مالیم گروه در تماس باشید .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تخصصی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد