خانه / انتخاب رشته / مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد

مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد

مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد

مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد یا فوق لیسانس از جمله مقاطع مهم تاحصیلی محسوب می شود که برای ورود به آن باید با دید باز و آمادگی کامل عمل کرد.از جمله اقدامات مهم در این زمینه انتخاب رشته درست و اصولی است.

در این نوشته سعی کردیم به بررسی کلی انتخاب رشته کارشناسی ارشد بپردازیم.البته تیم مالیم گروه برای راحتی کار داوطلبان عزیز خدماتی تحت عنوان مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد ارائه می دهد.تنها می توانید با یک تماس از این خدمات بهره مند شوید.

کارنامه کنکور کارشناسی ارشد شامل یکسری از اطلاعات شامل اطلاعات فردی،معدل کل ومعدل موثر شما،درصد های کسب شده در دروس مختلف و رتبه و تراز شما در کنکور کارشناسی ارشد است.

اصلی ترین بخش کارنامه مربوط به رتبه و تراز شما در هر گرایش است.این بخش از کارنامه کارشناسی ارشد بیان گوی این است در هررشته چه رتبه ای کسب کرده اید و ترازتان در آن گرایش چند شده است.متقاضیانی که در رشته هایی شرکت کردند که دارای گرایش های مختلف هستند،باید به این نکته توجه کنند که ضریب درس ها در گرایش های مختلف تفاوت بسیاری باهم دارند.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان

در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد باید به این نکته توجه کنید که رشته هایی را انتخاب کنید که دروس تخصصی آن درصد ها ودر کل رتبه و تراز بهتری کسب کرده اید.

در انتخاب رشته کارشناسی ارشد شما می توانید ۱۰۰ رشته را در دانشگاه های مختلف انتخاب کنید.شما باید تعدادی نکات لازم درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد را بدانید تا بتوانید به نحو احسن عمل کنید.

ترتیب اولویت بندی رشته های انتخابی نباید بر اساس شانس قبولی باشد.تعدادی از داوطلبان بر این باورند که اگر در انتخاب رشته تلفنی اولیه قبول نشوند انتخاب های بعدی آن ها مورد بررسی قرار نمی گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹