خانه / انتخاب رشته / مشاوره تلفنی انتخاب رشته دبیرستان

مشاوره تلفنی انتخاب رشته دبیرستان

مشاوره تلفنی انتخاب رشته دبیرستان

مشاوره تلفنی انتخاب رشته دبیرستان جزء امور اصلی در بحث مشاوره ای است.انتخاب رشته دبیرستان گام ابتدایی و مهم برای تصمیم گیری در مورد آینده محسوب می شود که این اقدام در بدو ورود به پایانه دهم صورت می گیرد.

حال سوال اصلی که برای دانش آموزان ورودی پایانه دهم به وجود می آید این است که بهترین رشته تحصیلی ممکن برای آینده چیست؟در نوشته سعی داریم با کمک مشاوران مالیم گروه به بررسی این موضوع بپردازیم.

برای دریافت انتخاب رشته تلفنی وارد صفحه شوید.

دغدغه انتخاب بهترین رشته به این دلیل است که قرار است شما سال ها در این رشته تحصیل کنید و در آینده چرخ زندگی خود را از راه درآمدی که از این رشته بدست می آورید بچرخانید.البته دانستن بهترین رشته باعث می شود شما نسبت به اطرافیان بی خیال خود با دید باز اقدام کنید و راه پیشرفت را با سرعت بالاتری طی کنید.

شرایط انتخاب رشته تجربی در نهم

یکی از ملاک های رشته تحصیلی خوب ،فراهم بودن بستر شغل ینده است.خیلی از داوطلبان مایلند در رشته ای تحصیل کنند که بتوانند بواسطه آن به شغل ایده آلی دست یابند.

زمانی پیش می آید که داوطلب با فارغ التحصیل شدن در رشته تحصیلی و مشغول در شغل مرتبط با مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان،به این نتیجه می رسد که شغل مورد نظر متناسب با ویژگی ها و خصوصیات آن ها نیست در نتیجه به موفقیت مد نظر دست نمی یابند.

فاکتور بازارکار برای ارزش گذاری رشته های تحصیلی به عوامل مختلفی بستگی دارد.در عصر حاضر سرعت پیشرفت تکنولوژی به حدی است که کل ابعاد زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده است.شاید الان شما شغلی را مد نظر داشته باشید ولی در زمان فارغ التحصیلی شغل مدنظر شما همچنان از وضعیت خوبی برخوردار نباشد.

علاقه یکی از فاکتور های مهم در ارزش گذاری رشته هاست.علاقه در کار باعث پیشرفت سریع شما در آن کار و جستجوی سایر ابعاد آن کار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹