خانه / انتخاب رشته /  مشاوره تلفنی برای انتخاب رشته ارشد     

 مشاوره تلفنی برای انتخاب رشته ارشد     

 مشاوره تلفنی برای انتخاب رشته ارشد 

مشاوره تلفنی برای انتخاب رشته ارشد راهی مطمئن است که می توان با تکیه بر آن به انتخابی درست در زمینه انتخاب رشته و ورود به رشته ها و دانشگاه های تراز اول دست یافت.

مهم ترین کار پیش از اقدام برای انتخاب رشته ارشد از بین بردن تصورات غلط و کسب اطلاعات جامع پیرامون انتخاب رشته ارشد ارشد می باشد.

یک تصور اشتباه پیرامون انتخاب رشته ،لحاظ کردن شانس در انتخاب رشته می باشد.در بسیاری از موارد سوال بزرگ در ذهن داوطلب این است که با رتبه کسب کرده در امتحان کنکور ارشد شانس قبولی در کدام دانشگاه ها را دارد.

برای دریافت مشاوره تحصیلی وارد صفحه شوید.

دانستن پاسخ این سوال مفید است ولی نباید روی اولویت بندی انتخاب های شما تاثیر مستقیم داشته باشد.در اولویت بندی رشته های انتخابی می بایست فاکتور علاقه را لحاظ کنیم . براساس میزان علاقه مندی رشته های خود را انتخاب کنیم.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد

ترتیب بررسی برگه انتخاب رشته شما از سوی سازمان سنجش به این شکل است که ابتدا کل انتخاب های شما را بررسی می کند و بعد از اتمام این بررسی به سراغ بررسی برگه انتخاب رشته داوطلب بعدی می رود و از لحاظ رتبه در سطح پایین تری از شما قرار دارد.

این نوع بررسی به شما این امکان را می دهد که رشته هایی را در اولویت اول خود قرار دهید که از احتمال کمی در قبولی آن ها برخوردارید.پس ترس قبول نشدن در رشته های مورد نظر را درون خود نابود کنید.

حال یک سوال اساسی مطرح می شود و آن این است که ترتیب انتخاب رشته کنکور سراسری کارشناسی ارشد باید به چه صورت باشد؟

اولویت انتخاب رشته باید بر اساس میزان علاقه مندی شما باشد البته این قضیه در رشته های مختلف متفاوت است.برگه انتخاب رشته ما دارای ۱۰۰ فرصت انتخابی است که باید در ترتیب آن ها نکاتی را رعایت کنیم.

سوال اصلی اینجاست که انتخاب رشته تلفنی که قبولی در آن ها از احتمال بالایی برخوردار است در کدام مرحله باید انجام شود؟

برای یافتن پاسخ این سوال کافی است با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹