خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تلفنی تحصیلی : امروزه با بالا رفتن رشد تحصیلی در مدارس و دانشگاها رقابت برای پذیرش در دانشگاه ها و رشته هایی که به رتبه های بالاتری نیاز دارند بسیار زیاد شده است و محصلین با حجم زیاد کلاس های ورزشی و تخصصی زمان زیدی برای شرکت در کلاس های کنکور ندارند و ترجیح می دهند که در خانه با ارامش به درس خواندن به پردازند و در عین حال از مشاوره تحصیلی هم استفاده کنند.مشاوره تلفنی تحصیلی به شما این اجازه را می دهد که با خیال راحت در منزل از مشاوره تحصیلی استفاده کنید.مالیم گروه در این مقاله نکات مشاوره ای کنکور را بر رای شما ارائه داده است.

درصورت تمایل به مشاور بر روی  ب مشاوره نیاز دارم کلیک کنید

مشاوره غیر حضوری تحصیلی

مشاورین تحصیلی مالیم گروه با برنامه ریزی دقیق در مشاوره دادن به شما عزیزان این امکان را می دهد که تمام نیاز هایی که شما از یک مشاور و حضور یک مشاور دارید بر طرف کند. مشاورین مالیم برای اولین بار به طور دقیق و برنامه ریزی شده تمام مزایای حضور شما در کلاس مشاوره را بصورت تلفنی بر طرف کند.گروه مالیم در راستای اهداف مشاوره ای خود ، مسیری را انتخاب کرده که متقاضیان عزیزی که برای شرکت در کنکور و گرفتن مشاوره تحصیلی نیاز به تست زنی ، مشاوره ، تراز تحصیلی خود ، و میزان رتبه خود پیش از کنکور و آمادگی برای آزمون کنکور دارنداما زمان کافی برای حضور در کلاس ها را ندارند بتوانند به صورت دائمی در منزل خود بطور رایگان یک مشاور خصوصی  ۲۴ ساعته داشته باشند که همه جوره برای آزمون کنکور متقاضیان را آماده کنند.و در این مسیر خانواده ها هم می توانند به صورت حضوری و هم غیر حضوری به طور مستقیم از روند تحصیلی فرزندانشان آگاهی کامل داشته باشند .

شما عزیزان برای مشاوره تلفنی تحصیلی و مشاوره تلفنی برای  شرکت در آزمون کنکور میتوانید با گروهد مشاورین مالیم تماس برقرار کنید. گروه مالیم با مشاورین متخصص نسبت به تمام رشته ها اماده هرگونه راهنمایی دادن به شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب حتی در ایام تعطیل با گروه مشاورین مالیم تماس برقرار کنید.

۴ دیدگاه

  1. خوب شماره تماس کجاس؟؟؟

  2. مشاوران مالیم گروه

    گروه در حال تهیه شماره تماس می باشد

  3. ایا می شه ارشد حقوق خصوصی بدون کنکور برای ترم بهمن ماه ثبت نام کنمدر ضمن ترم اخر حقوق بیام نور هستم ساکن یزد هستم لطفا منو راهنمایی کنید

  4. سلام . محمد میمندیان . رشته تجربی نیاز به مشاوره تحصیلی دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹