خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد را اگر نتوانیم به درستی کنترل کرده و با آن مبارزه کنیم بدون شک خسارات جبران ناپذیری بر روی فرد و جامعه خواهد گذاشت . چه بسا افراد بسیاری در گیری اعتیاد بوده اند و با استفاده از مشاوره های روانی و پزشکی تنوانسته اند به زندگی عادی خود بازگردند و حتی یک زندگی ایده آل داشته باشند.

یکی از مسائلی که باعث می شود فرد در اعتیاد ماندگار شده و نتواند آن را رها کند مسئله ی روحی است . اعتیاد پس از مدتی به طور کامل اعتماد به نفس فرد را می گیرد و  کم کم این مسئله را به او تحمیل می کند که دیگر نمی تواند اعتیاد را رها کند و توانایی این کار را ندارد.

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

این در صورتی است که فرد در ابتدای کار و استفاده از مواد مخدر این طرز فکر را دارد که به راحتی می تواند آن را رها کند . متاسفانه امروزه استفاده از مواد مخدر در میان جوانان بسیار زیاد شده است و آنها اینکار را نوعی تفریح می دانند و همین امر باعث می شود که این مسئله را درک نکنند که این تفریح نادرست می تواند باعث مشکلات جبران ناپذیری بشود.

مشاوره ترک اعتیاد شیشه

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود فرد نتواند با اعتیاد مبارزه کند این مسئله است که اطرافیان و جامعه رفتار مناسبی با فرد ندارند و به نوعی او را ترک کرده و فرد احساس پوچی و بی ارزشی می کند.

شاید بتوان اصلی ترین دلیل را همین موضوع دانست . فردی که به اعتیاد دچار شده است را ابتدا باید از لحاظ روحی تقویت کنیم و اعتماد به نفس از دست رفته اش را به او بازگردانیم تا او بتواند با روحیه با بیماری خودش مبارزه کند و آن را شکست دهد.

استفاده از مشاوره برای فرد معتاد و حتی اطرافیانش یک امر بسیار ضروری است . برای فرد معتاد از آن جهت ضرورت دارد که فرد بتواند روحیه خود را بدست آورد و برای اطرافیان از آن جهت که آنها نحوه ی برخورد با فرد را به خوبی یاد بگیرند زیرا کمک اطرافیان در این امر بسیار اهمیت دارد.

اگر به دنبال مشاوران مناسب برای این زمینه هستید در هر زمانی می توانید با گروه مالیم تماس برقرار کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹