خانه / مشاوره / مشاوره تلفنی ثبت نام دانشگاه ازاد

مشاوره تلفنی ثبت نام دانشگاه ازاد

مشاوره تلفنی ثبت نام دانشگاه ازاد

مشاوره تلفنی ثبت نام دانشگاه ازاد این مشکل برای تمام افرادی که موفق به قبولی در کنکور نشده اند و یا رتبه خوبی را بدست نیاورده ند وجود دارد که چگونه در دانشگاه ثبت نام کنند و یا اصلا در چه دانشگاهی ثبت نمام نمایند. برای پاسخ به این سوال می توانید از مشاوره درسی ثبت نام دانشگاه استفاده کنید و تا مشاوران گروه مالیم اطلاعات دقیق و کاملی را در ارتباط با دانشگاه های بدون کنکور در اختیار شما قرار دهند.

با افزایش دانشگاه ها و ظرفیت های موجود دیگر نگرانی برای ادامه تحصیل برای هیچ فردی وجود ندارد . تنها کافیست فرد بداند که که می خواهد در چه زمینه و رشته ای می خواهد به تحصیل بپردازد و به علایق خود را بشناسد.

دانشگاه های گوناگونی وجود داردند که متقاضیان می توانند بدون شرکت در کنکور در آنها به ادامه تحصیل بپردازند که برای مثال می توان دانشگاه های : علمی کاربردی ، سما ، پیام نور ، غیر انتفاعی و … را نام برد . البته هزینه ی تحصیل در این دانشگاه متفاوت می باشد و هر کدام مصوبه ی خاص خود را دارند.

مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد

پرداختن به تحصیل در این دانشگاه ها مناسب برای افرادی است که مشغول به کار هستند و می خواهند در کنار تحصیل شغل و کار خود را نیز ادامه دهند . همچنین به دلیل مشغله کاری نمی توانند زمانی را برای کنکور اختصاص دهند.

ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور این امکان را به افراد مختلف داده است تا بتوانند توانایی و سطح سواد خود را افزایش دهند و همین امر نیز باعث بالا رفتن سطح فرهنگ و سواد جامعه نیز می شود.

با نزدیکی به شروع ترم جدید دانشگاه های مختلف می توانید با برقراری تماس با گروه مالیم و استفاده از مشاوره تلفنی ثبت نام دانشگاه اطلاعات دقیق تر و کاملی نسبت به دانشگاه ها به دست آورید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تخصصی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد