خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی دانشگاه ازاد

مشاوره تلفنی دانشگاه ازاد

مشاوره تلفنی دانشگاه ازاد

مشاوره تلفنی دانشگاه ازاد این مشکل برای تمام افرادی که موفق به قبولی در کنکور نشده اند و یا رتبه خوبی را بدست نیاورده ند وجود دارد که چگونه در دانشگاه ثبت نام کنند و یا اصلا در چه دانشگاهی ثبت نمام نمایند.

برای پاسخ به این سوال می توانید از مشاوره تلفنی ثبت نام دانشگاه استفاده کنید و تا مشاوران گروه مالیم اطلاعات دقیق و کاملی را در ارتباط با دانشگاه های بدون کنکور در اختیار شما قرار دهند.

با افزایش دانشگاه ها و ظرفیت های موجود دیگر نگرانی برای ادامه تحصیل برای هیچ فردی وجود ندارد . تنها کافیست فرد بداند که که می خواهد در چه زمینه و رشته ای می خواهد به تحصیل بپردازد و به علایق خود را بشناسد.

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد

دانشگاه های گوناگونی وجود داردند که متقاضیان می توانند بدون شرکت در کنکور در آنها به ادامه تحصیل بپردازند که برای مثال می توان دانشگاه های : علمی کاربردی ، سما ، پیام نور ، غیر انتفاعی و … را نام برد . البته هزینه ی تحصیل در این دانشگاه متفاوت می باشد و هر کدام مصوبه ی خاص خود را دارند.

پرداختن به تحصیل در این دانشگاه ها مناسب برای افرادی است که مشغول به کار هستند و می خواهند در کنار تحصیل شغل و کار خود را نیز ادامه دهند.همچنین به دلیل مشغله کاری نمی توانند زمانی را برای کنکور اختصاص دهند .

وجود ثبت نام دانشگاه بدون کنکور این امکان را به افراد مختلف داده است تا بتوانند توانایی و سطح سواد خود را افزایش دهند و همین امر نیز باعث بالا رفتن سطح فرهنگ و سواد جامعه نیز می شود.

با نزدیکی به شروع ترم جدید دانشگاه های مختلف می توانید با برقراری تماس با گروه مالیم و استفاده از مشاوره تلفنی دانشگاه ازاد اطلاعات دقیق تر و کاملی نسبت به دانشگاه ها به دست آورید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹