خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی دانشگاه پیام نور

مشاوره تلفنی دانشگاه پیام نور

مشاوره تلفنی دانشگاه پیام نور

مشاوره تلفنی دانشگاه پیام نور و رشته مشاوره پیام نور و دانشگاه پیام نور از سال ۱۳۶۷ افتتاح شده است و هم اکنون در میان ۱۰ دانشگاه جامع برتر قرار دارد.اکثر دانشجویان برای ورود به دانشگاه پیام نور اطلاعات کافی ندارند.ما در مالیم با راه اندازی سامانه مشاوره تلفنی دانشگاه پیام نور آماده ایم هرگونه اطلاعات مورد نیاز شما را در نحوه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه پیام نور به شما ارائه دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

پیش از انتخاب رشته پیام نور ضروری است که شما اطلاعات جامعی کسب کنید.یکی از اصلی ترین دلایل این کار این است که ورود به دانشگاه پیام نور مشروط به کیفیت معدل است.

ورود به دانشگاه پیام نور به دو طریق صورت می گیرد : ۱٫از طریق کنکور ۲٫بدون کنکور

۱٫ورود به دانشگاه پیام نور از طریق کنکور به این صورت است که بلافاصله بعد از مشخص شدن نتایج اولیه دانشگاه سراسری،در زمان انتخاب رشته می توانید رشته های ارائه شده در دانشگاه پیام نور که مدنظر شما هست را وارد کنید.

ویژگی دانشگاه پیام نور این است که شهریه دریافتی آن نسبت به سایر دانشگاه ها کمتر است و حالت نیمه حضوری دارد.دانشگاه پیام نور رشته های موجود در گروه های آموزشی علوم انسانی،علوم پایه ،فنی مهندسی ،کشاورزی ،معماری و هنر را در مقطع کارشناسی ارائه می دهد.

۲٫ورود به دانشگاه پیام نور در رشته های مورد علاقه به روش بدون کنکور بدین صورت است که براساس معدل صورت می گیرد.علاوه بر معدل داوطلبان دانشگاه پیام نور باید مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی داشته باشند.

رشته مشاوره پیام نور

دلیل این است که دانشگاه پیام نور مقطع کاردانی به کارشناسی ندارد و داوطلب باید از مقطع کارشناسی پیوسته شروع کند.داوطلبی که دارای مدرک کاردانی است و از مقطع کارشناسی پیوسته استارت تحصیل خود را می زند باید به مدت ۴ سال ادامه تحصیل بدهد.

لازم به ذکر است شهریه پرداختی بدون کنکور دانشگاه پیام نور با شهریه پرداختی با کنکور دانشگاه پیام نور تقریبا یکی است.

ثبت نام بدون کنکور پیام نور در دو نوبت مهر و بهمن ماه صورت می گیرد.البته باید یادآور شویم امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور به راحتی ورود به دانشگاه نیست پس باید سخت تلاش کنید و درس بخوانید.

تفاوت ثبت نام با کنکور و بدون کنکور دانشگاه پیام نور به این صورت است که در ثبت نام با کنکور باید و برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری،ثبت نام دانشگاه پیام نور کرده و انتخاب رشته پیام نور را انجام دهند.

در ثبت نام بدون کنکور پیام نور باید وارد سایت سنجش شده و ثبت نام کنید.البته اگر خواهان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت هستید می توانید با مراجعه حضوری به دانشگاه مدنظر ثبت نام کنید.البته باید واحد هدف رشته مورد علاقه شما را به صورت بدون کنکور ارائه دهد.

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد به شکل فراگیر اقدام به جذب دانشجو می کند و ثبت نام باید براساس شرایط باشد.

برای دریافت خدمات مشاوره تلفنی دانشگاه پیام نور می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹