خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی دانشگاه

مشاوره تلفنی دانشگاه

مشاوره تلفنی دانشگاه

مشاوره تلفنی دانشگاه :در سال های اخصی شرایطی به وجود امده است که ثبت نام دانشگاه خیلی اسون تر از گذشته شده است.اما در عین سادگی برنامه ریزی هایی نیز نیاز هست که قبل از ثبت نام باید به ان توجه کنید.

خیلی از افراد موقیت دانشگاه و رشته مورد نظر برای ان ها بسیار مهم است.خیلی از افراد از قبل برای رسیدن به دانشگاه های سراسری تلاش می کنند.دانشگاه های زیادی وجود دارد که زیر مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی ، دانشگاه پیام نور ، غیر انتفاعی ،دانشگاه های روزانه و شبانه است.

هر دانشگاهی نسبت به شرایط خود و رشته مورد نظر متقاضیان شرایط ثبت نام خاصی درد. برای مثال ثبت نام رشته دارو سازی دانشگاه تهران با ثبت نام رشته دبیری دانشگاه فرهنگیان تفاوت دارد.گاهی ممکن است با یک اشتباه انتخاب رشته یا کد دانشگاه داوطلب دچار مشکل تحصیلی شود.

مشاوره تلفنی دانشگاه سراسری

دانشگاه سراسری در هر دوره پذیرش دانشجو در تمام رشته های خود را بر مبنا رتبه کنکور قرار داده است و دانشجویان را نسبت به رتبه کنکور در رشته ها و دانشگاه ها پذیرش می کند و  مشاوره  در ثبت نام  دانشگاه سراسری به شما این امکان را می دهد در هر زمان و مکانی که هستید به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به مکانی از آخرین اخبار مربوط به کنکور آگاه شوید و بتوانید به راحتی برای شرکت در کنکور برنامه ریزی نمایید

همچنین برای اطلاع دقیق از لیست رشته های دانشگاه سراسری ، شهر ها ، رتبه های قبولی رشته ها و تراز های قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه سراسری می توانید با مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

و داوطلبانی که می خواهند برای کنکور اماد شوند می توانند مشاوره کنکور تلفنی کلیک کنند.همچنین کسانی که برای ثبت نام دانشگاه تهران نیاز به مشاوره دارمد می توانند بر مشاوره تلفنی دانشگاه تهران کلیک کنند.

مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب بوده است که در ای چند سال اخیر پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی و کاردانی را انجام داد. اما این مشکل برای تمام افرادی که موفق به قبولی در کنکور نشده اند و یا رتبه خوبی را بدست نیاورده اند وجود دارد که چگونه در دانشگاه ثبت نام کنند و یا اصلا در چه دانشگاهی ثبت نام نمایند و تماس با مشاوره ثبت نام دانشگاه این مشکل را حل می کند.

دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان که در رشته های دبیری دانشجو جذب می کند.این دانشگاه براساس نتیجه کنکور و سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش می کند و برای اطلاع از نحوه وشرایط ثبت نام و آگاهی از رتبه قبولی این دانشگاه با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹