خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی درسی

مشاوره تلفنی درسی

مشاوره تلفنی درسی

استفاده از مشاوره تلفنی درسی و یا مراجعه به مشاور باعث می شود که دانش آموز حاسب شده و به صورت جدی تری کتب درس خود را مطالعه کند. آمادگی برای کنکور مسئله ای است که در سال های اخیر بسیار برنامه های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است و موسسه ها و مراکز مختلفی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و کلاس هاس گوناگونی را برگزار می کنند.

شما باید بدانید که هدفتان را نباید تنها قبولی در کنکور قرار دهید .بلکه می بایست به گونه ای تلاش کرده و درس بخوانید که بتوانید و رتبه ی مناسبی را نیز در کنکور بدست آورید تا بتوانید در داشنگاه و رشته ی مناسب خود ادامه تحصیل دهید.

پس بهتر است در همان دوران تحصیل در مدارس به فکر دوران کنکور خود باشید و بگونه ای برنامه ریزی تحصیلی نمایید که در سال منتهی به کنکور تنها به مرور درس ها بپردازید و به نوعی اشکالات خود را رفع کرده باشید و تنها به تقویت نقاط قوت خود بپردازید.

مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره درسی به شما ین کمک را می کند که ابتدا نقاط ضعف و قوت خود را به خوبی بشناسید برای پیشرفت می باست بدانید در چه زمینه های ضعف دارید ، تا بتوانید نقاط ضعف خود را برطرف کنید . سپس می بایست در کنار آن بر روی نقاط قوت خود نیز کار کرده و آنها را تقویت نمایید.

اگر شما در انجام کاری و یا در درسی ضعیف هستید این امر نباید باعث دلسردی شما شود و روحیه شما را تضعیف کند ، زیرا هر فردی دارای نقاط ضعف و قوت متفاوتی است و این در تمامی افراد وجود دارد.

گروه مالیم با ارائه مشاوره تحصیلی درسی می تواند شما را در تمامی زمینه های تحصیلی از قبیل برنامه ریزی برای خواندن و مرور درس ، ثبت نام کنکور ، انتخاب رشته و … یاری نماید ، کافی است از طریق تلفن ثابت با ما تماس گرفته و سوالات خود را با ما در میان بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹