خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی در مورد ایدز

مشاوره تلفنی در مورد ایدز

مشاوره تلفنی در مورد ایدز

مشاوره تلفنی در مورد ایدز با استفاده از مشاوره تلفنی در مورد ایدز می توان به راحتی در مورد این بیماری شناخت کافی را بدست آورد و با کاهش رفتارهای پر خطر احتمال ابتلا به این بیماری را تا میزان چشم گیری کاهش داد.

این بیماری در ابتدا نشانه ای ندارد و می بایست برای آگاهی از آن به پزشک مراجعه شود . پیشرفت و افزایش این بیماری علاوه بر خطر انداختن جان افراد بر سلامت جامعه نیز بسیار تاثیر گذار است و از آنجا که این بیماری به نوعی بی سر و صدا پیشرفت می کنند بهتر است برای آسودگی خاطر به پزشک مراجعه شده و آزمایشات لازم را انجام دهید.

برای مشاوره تلفنی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

با توجه به این مسئله که ایدز در دسته بیماری های واگیردار قرار دارد و تا کنون روشی برای درمان قطعی این بیماری یافت نشده است بهترین راه برای جلوگیری از ابتلا و شیوع این بیماری،استفاده از روش های پیشگیری می باشد . اغلب افراد جامعه آشنایی کامل با این روش ها آشنایی ندارند و به دلیل برخی از مسائل روحی وشخصیتی و به نوعی  حیایی که در جامعه وجود دارد اکثر افراد از مراجعه به پزشک گریزانند.

مشاوره شبانه روزی ایدز

به همین دلیل استفاده از مشاوره تلفنی رایگان در مورد ایدز می تواند یک راه حل بسیار مناسب برای افراد باشد که به راحتی و بدون هیچ نگرانی تمامی سوالات خود را بپرسند و اطلاعت کامل و جامعی درباره این بیماری بدست آورند. ارائه مشاوره به افراد کمک می کند تا آنها بتوانند به راحتی با بیماری خود کنار بیایند و بتوانند در جامعه به زندگی خود ادامه دهند.

گروه مالیم با استفاده از مشاورین متخصص در این امر می تواند با ارائه مشاوره ی مناسب درباره این بیماری اطلاعات کاملی را در اختیار افراد قرار دهد.

همه روزه می توانید از طریق تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با مشاورین ما در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹