خانه / جامع علمی کاربردی / مشاوره تلفنی علمی کاربردی

مشاوره تلفنی علمی کاربردی

مشاوره تلفنی علمی کاربردی

مشاوره تلفنی علمی کاربردی :دانشگاه علمی کاربردی در رشته های متفاوت و گوناگونی بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند و متقاضیان می توانند در مقطع کاردانی و کارشناسی با مراجعه به دانشگاه مورد نظر خود یا دریافت دفترچه از طریق سایت سنجش اقدام به ثبت نام نمایند . سیستم آموزشی دانشگاه علمی و کاربردی به گونه ایست که برای افرادی مناسب است که می خواهند که در کنار تحصیل به کار بپردازند.

افراد بسیاری هستند که به دلیل مشغله کاری نمی توانند به درس خواند برای کنکور بپردازندو از طرفی علاقه به ادامه تحصیل دارند.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور این امکان را برای افراد شاغل فراهم کرده اند تا آنها نیز بتوانند به ادامه تحصیل بپردازند و به نوعی سطح علمی خود را بالا ببرند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کرج

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اگر میخواهید در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایید و می خواهید اطلاعات کاملی نسبت به آن بدست آورید می توانید از مشاوره تلفنی کنکور برای دانشگاه علمی وکاربردی گروه مالیم استفاده نمایید . این دانشگاه در سراسر کشور گسترده شده است و رشته های بسیاری در آن آموزش داده  می شود.

به دلیل اینکه پایه و اساس دانشگاه علمی و کاربردی برای افراد شاغل می باشد ، آموزش های این دانشگاه به گونه ای می باشد که فرد بتواند پس از دانشگاه وارد محیط کار شده و آموخته های خود را به کار بگیرد.

این دانشگاه در ترم های مهر و بهمن اقدام به پذیرش دانشجو می کند و برای ثبت نام در این دانشگاه هم می توانید به خود دانشگاه مراجعه نمایید و یا از طریق دفترچه ثبت نام نمایید.

گروه مالیم با بهره گیری از مشاوان مسلط بر امور تحصیلی ، می توانند شما عزیزان را در زمینه های مختلف ثبت نام کنکور ، انتخاب رشته و حتی مشاوره تحصیلی یاری نمایند.

تنها کافیست در هر مکانی که حضور دارید از طریق تلفن های ثابت با گروه مالیم تماس بگیرید .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند

رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند

رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند : رشته های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد