خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی نظام وظیفه

مشاوره تلفنی نظام وظیفه

مشاوره تلفنی نظام وظیفه

مشاوره تلفنی نظام وظیفه گروه مالیم با ارائه مشاوره تلفنی نظام وظیفه پاسخگوی تمامی سوالات متقاضیان محترم می باشند . یکی از مهم ترین مسائل برای جوانان مسئله نظام وظیفه و خدمت سربازی می باشد که یکی از اصلی ترین دغدغه های آنان می باشد.

بسیاری از جوانان اطلاع کافی درباره قوانین نظام وظیفه ندارند و نگران شرایط سربازی خود هستند . با توجه به قوانین جدید شرایط مشمولیت سربازی برای جوانان دچار تغییراتی شده است.

با توجه به این مسئله که سن مشمولیت سربازی ۱۸ سال تمام می باشد باید توجه داشته باشید که اگر دارای شرایط مشمولیت باشید تنها ۶ ماه فرصت دارید تا وضعیت خود را برای خدمت سربازی مشخص کنید.

افرادی هم که در حال تحصیل می باشند ارای شرایط خاص خود می باشند و با استفاده از معافیت تحصیلی می توانند به ادامه تحصیل بپردازند . البته در صورت ترک تحصیل و یا فراغت از آن شرایط دیگری وجود دارد که می توانید با استفاده از مشاوره تلفنی نظام وظیفه از این شرایط آگاهی بدست آورید تا بتوانید با دید مناسب برای انجام خدمت خود تصمیم گیری نمایید.

مشاوره معافیت کفالت سربازی

البته این مسئله نیز قابل ذکر است که قوانین سربازی تنها شامل مشمولیت و معافیت تحصیلی نمی باشد و افراد بسیاری هم به دنبال استفاده از شرایط معافیت دائم و کسری خدمت می باشند که این امر پس از بررسی وضعیت این افراد توسط سازمان نظام وظیفه محقق خواهد . گروه مالیم با استفاده از مشاورین حرفه ای به شما کمک خواهد کرد تا اطلاعات دقیق و کامل تری نسبت به این شرایط بدست آورید.

با توجه به اینکه انجام امور سربازی و نظام وظیفه امری زمان بر است و امکان دارد ماه ها طول بکشد بهتر است با آگاهی کامل کارهای خود را پیگیری کنید.

مشاوران گروه مالیم همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب پاسخ گوی تمامی سوالات شما در اینباره خواهند بود و شما را به خوبی راهنمایی خواهند کرد.

شما می توانید  از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم تماس گرفته و اطلاعات کامل تری بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹