خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی چیست

مشاوره تلفنی چیست

مشاوره تلفنی چیست

مشاوره تلفنی چیست شاید این سوال برای هر کسی پیش بیاید که مشاوره تلفنی چیست و یا چه فوایدی دارد ؟ در پاسخ باید بگوییم نوعی از روش های ارائه مشاوره به افراد روش مشاوره ی تلفنی است که در آن دیگر افراد نیازی به مراجعه حضوری به مرکز مشاوره درسی ندارند و می توانند به راحتی در هر زمان و مکانی که هستند به راحتی با مشاورین تماس گرفته و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارند و با آنها مشورت کنند تا مشاورین نیز با استفاده از اطلاعات و تجارب خود راه حل مناسبی را به آنها پیشنهاد کرده و انها را یاری کنند.

عده ی بسیاری از افراد علاقه ای به مراجعه برای استفاده مشاوره تحصیلی ندارند و برخی دیگر از روی باوری غلط این مسئله را خوب نمی دانند و معتقدند به نوعی جلوه و چهره ی زیبایی ندارد. عده ای نیز معتقدند استفاده از مشاور تنها برای افرادی است که دارای بیماری های روحی و روانی هستند.

مشاور تلفنی کیست

در جواب این موارد نیز باید گفته شود مسئله مشاوره تنها برای موارد روحی و روانی نیست و تقریبا امروزه تمام مسائل و اموری که یک فرد در مراحل زندگی ممکن است با آنها رو به رو شود نیاز به مشاوره دارد تا فرد بتواند مراحل را با موفقیت به پایان برساند.

زیرا در طول زندگی بارها ممکن است فرد در شرایطی قرار بگیرد که نیاز باشد تصمیم حساسی برای زندگی خود بگیرد و اگر این تصمیم به درستی اتخاذ نشود بدون شک در زندگی و آینده او تاثیر گذار خواهد بود.

گروه مالیم این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که بدون نیاز به مراجعه حضوری به مرکز مشاوره در هر زمان و مکانی بتوانید با مشاورین تصمیم گرفته و تمامی سوالات و مشکلات خود را در زمینه های تحصیلی ، خانواده ، ازدواج و طلاق و … با آنها در میان گذاشته و در کوتاه ترین زمان راه حل مناسب خود را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹