خانه / سراسری / مشاوره تلفنی کنکور سراسری

مشاوره تلفنی کنکور سراسری

مشاوره تلفنی کنکور سراسری

مشاوره تلفنی کنکور سراسری به چه صورت است؟

شرایط دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری چیست؟

برای دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری به کجا مراجعه کنیم؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور سراسری ارائه دادیم.در این نوشته سعی داریم به بررسی مشاوره تلفنی کنکور سراسری بپردازیم.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری
مشاوره تلفنی کنکور سراسری

کنکور سراسری یکی از واقع مهم تحصیلی است که هرساله در کشور برگزار می شود.تعداد بسیار زیادی از متقاضیان تحصیلات دانشگاهی برای کسب رتبه های برتر با سایر نفرات رقابت می کنند.

برای شرکت در همچین رقابتی نیاز به یک برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره تحصیلی وجود دارد.چند سالی است که کنکور سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است و تحت عنوان کنکور سراسری لقب گرفته است.

کسانی که هم خواستار قبولی در رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد هستند باید در این کنکور شرکت کنند و با کسب رتبه مورد نظر در رشته دلخواه خود ثبت کنند.البته تعداد بسیار زیادی از رشته های دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور ارائه می شود.

مشاور تلفنی کنکور سراسری

رشته های پرطرفدار در شهرهای بزرگ نظیر رشته های پزشکی و پیراپزشکی به صورت با کنکور ارائه می شوند و برای قبولی در این رشته ها نیاز است که رتبه خوبی در کنکور سراسری کسب کنید.

زمان ثبت نام کنکور سراسری بهمن ماه و به مدت ۱۰ روز می باشد.طبق روال سال های قبل در اسفند ماه زمانی برای اصلاح خطاهای به وجود آمده در ثبت نام یا ثبت نام کسانی که موفق به ثبت نام نشدند اعلام می شود.این آخرین فرصت ثبت نام برای این افراد محسوب می شود.

در هفته اول تیرماه زمان برگزاری کنکور سراسری می باشد که در روزهای مختلف برای گروه های آموزشی برگزار می شود.در این میان بعضی از داوطلبان در دو گروه آزمایشی شرکت می کنند و شانس خود را می سنجند.

در اواسط مرداد ماه زمان اعلام نتایج کنکور می باشد که انتخاب رشته مرحله بعدی آن است که برای انجام این مرحله نیاز به کسب مشاوره و راهنمایی دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹