خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی کنکور هنر

مشاوره تلفنی کنکور هنر

مشاوره تلفنی کنکور هنر

مشاوره تلفنی کنکور هنر به چه صورت است؟
مشاوره تلفنی کنکور هنر نسبت به سایر مشاوره ها چه تفاوتی دارد؟
شرایط ارائه مشاوره تلفنی کنکور هنر چیست؟
در نوشته قبل مطالبی در مورد کارنامه نفرات برتر کنکور رشته هنر ارائه دادیم. در این نوشته قصد داریم به بررسی مشاوره تلفنی کنکور هنر بپردازیم.

مشاوره تلفنی کنکور هنر
مشاوره تلفنی کنکور هنر

یکی از عوامل تاثیرگذار کسب موفقیت در کنکور هنر داشتن اعتماد به نفس و ایمان به توانایی و تلاش خود است.اکثر داوطلبان کنکور هنر با هدف کسب بهترین رتبه ممکن در کنکور هنر خود را برای این رقابت آماده می کنند.نکته قابل توجه این است که اعتماد به نفس اغلب شرکت کنندگان در کنکور هنر و سایر گروه های آزمایشی به مرور زمان کاسته می شود.
داوطلبان شرکت در کنکور باید بدانند مسیر آماده سازی برای کنکور مسیری طولانی است و نباید در ابتدای مسیر انرژی خود را تمام کنند.بلکه باید مصرف انرژی خود را تنظیم کنند و تا انتهای مسیر توان کافی برای مطالعه و رقابت وجود داشته باشد.

مشاور تلفنی کنکور هنر

داشتن اعتماد به نفس در کنکور هنر
از جمله عوامل مورد نیاز برای شرکت در کنکور هنر داشتن اعتماد به نفس و هدف گذاری منطقی برای آینده است.براساس آمار و نظر اکثر مشاوران کنکور که با گذر زمان و پیشرفت مطالعاتی و افزایش حجم مطالب خوانده شده اکثر داوطلبان دچار فراموشی می شوند.
در این بین تسلط به روش ها و تکنیک های تست زنی بر سختی و دشواری مسیر آماده سازی برای کنکور اضافه می کند.در این حالت یکی از عواملی که باعث افزایش اعتماد به نفس در داوطلبان می شود هدف گذاری های منطقی براساس توانایی ها و ظرفیت های داوطلب است.
برنامه ریزی تحصیلی برای داوطلبان کنکور
برنامه ریزی تحصیلی برای کنکور هنر از اقدامات مهم و اساسی است به گونه ای که داوطلب باید این مسیر طولانی را با برنامه ریزی طی کند و لحظه ای بدون برنامه نباشد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹