خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته

مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته

مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته

مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته و یا مشاوره تلفنی شبانه روزی به شما کمک می کند که در هر زمان و در هر مکانی که هستید مشکلات و سوالات خود را با مشاوران مالیم در میان بگذارید و بهترین راه حل را دریافت نمایید.

استفاده از مشاوره قبل از انجام و شروع هر کاری به شما کمک می کند درصد اشتباهات خود را تا میزان چشم گیری کاهش دهید و بهترین انتخاب را داشته باشید . این امر باعث می شود نتیجه بهتری نیز بگیرید.

برای مثال  شخصی که می خواهد قبل کار جدیدی را شروع کند که در آن سر رشته ای ندارد با افرادی که قبلا آن کار را انجام داده اند مشورت می کند و از تجربیات آنها استفاده می کند تا با مشکلات و سختی های آن کار آشنا شود تا بتواند در هنگام سختی های کار بهترین تصمیم را بگیرد تا کمترین زیان را متحمل شود.

جوانان هم برای شروع زندگی مشترک و یا ادامه تحصیل خود و ورود به دانشگاه ، بهتر است با مشاورین و افرادی که در این زمینه اطلاعات و تجربیات کالفی دارند صحبت کرده و با آنها مشورت کنند.

این امر باعث می شود که با اطلاعات کافی و دید کامل قدم جدید و محکمی بردارند.

گروه مالیم این امکان را در اختیار شما گذاشته اند که در هر زمان و مکانی که هستید با مشاوره تلفنی تماس گرفته و از مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته استفاده کنید و در کمترین زمان بهترین پاسخ را برای مشکلات خود بدست آورید . برای ارتباط با مشاورین گروه مالیم از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

هم چنین می توانید با مراجعه به سایت مالیم نظرات و میزان رضایت مندی خود نسبت به نحوه برخود و مشاوره را بیان کنید و ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹