خانه / مشاوره / مشاوره ثبت نام تیزهوشان

مشاوره ثبت نام تیزهوشان

مشاوره ثبت نام تیزهوشان

مشاوره ثبت نام تیزهوشانمشاوره برای تیزهوشان هر ساله مدارس تیزهوشان برای ورودی و جذب دانش آموزان آزمونی را برگزار می نماید و در واقع هدف از این آزمون این است که استعداد ها دانش آموزان شناخته شود و پس از ورود به مدرسه این استعداد ها تقویت شده و شکوفا شود .

سمپاد معاونت پرورش استعداد هی درخشان می باشد و مدارس تیزهوشان تحت نظر آن فعالیت می نمایند و دانش آموزانی که قصد تحیل در این مدارس را دارند باید اطلاع کافی از شرایط و ضوابط آن نیز داشته باشند تا برای ثبت نام با مشکلی مواجه نشوند و می توانند برای این کار از مشاوره تیزهوشان کمک بگیرند.

این مدارس هرساله برای ورودی پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم آزمون هایی را برگزار می کند تا میزان دانسته ها و سطح علمی دانش آموزان را بدست آورند . سوالات این آزمون شامل دو بخش استعداد های تحصیلی و استعداد های تحلیلی می باشد .

برای قبولی در ازمون تیز هوشان مب توانید با مشاوره مشاوره برای قبولی تیزهوشان مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مشاور ثبت نام تیزهوشان

یکی از شروط ثبت نام در این مدارس کسب نمرات بالا و یا خیلی خوب در تمامی موارد درسی است و دانش آموزانی که می خواهند در ورودی پایه ششم به هفتم ثبت نام نمایند می بایست در نوبت دوم پایه پنجم نمرات خیلی خوب کسب کرده باشدند و یا حداکثر در یک درس نمره خوب بدست آورده باشند .

همچنین دانش آموزانی که می خواهند در آزمون مقطع نهم به دهم شرکت نمایند می بایست معدل ۱۹ و بالاتر را در پایه هشتم کسب کرده باشند . آزمون پایه ششم به هفتم دارای ۷۰ سوال به صورت چهار گزینه ای می باشد و زمان پاسخ گویی به سوالات ۹۰ دقیقه خواهد بود ، این آزمون برای پایه نهم به دهم دارای ۹۰ سوال و ۱۰۰ دقیقه زمان پاسخ گویی می باشد .

برای بدست آوردن اطلاعات تکمیلی زمان ثبت نام آزمون و هم چنین استفاده از مشاوره ثبت نام تیزهوشان می توانید با گروه مالیم تماس گرفته و با مشاوران و کارشناسان ارتباط داشته باشید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تخصصی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد