خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره حضوری تحصیلی

مشاوره حضوری تحصیلی

مشاوره حضوری تحصیلی

مشاوره حضوری تحصیلی راهی مطمئن برای هدایت و راهنمایی دانش آموزان و داوطلبان کنکور محسوب می شود.

مشاوره تحصیلی جزء جدایی ناپذیر امور تحصیلی محسوب می شود.اغلب خانواده ها به محض ورود فرزند به مدرسه از همان مقطع ابتدایی امور تحصیلی او را زیر نظر یک مشاوره تحصیلی پیگیری می کنند.

مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی بیشتر در حوزه های روحی و فکری و برنامه ریزی برای کارهای روزمره صورت می گیرد.

خانواده برای دانش آموز مقطع ابتدایی خود انتظار دارد که اصول برنامه ریزی را در زندگی خود وارد کند.مشاوره تحصیلی علاوه بر برنامه ریزی درسی برای برنامه های فوق برنامه او نظیر کلاس های ورزشی،کلاس های هنری و … نیز برنامه ریزی می کند.

زمانی که امتحان ترم فرا می رسد زیر نظر مشاور به مطالعه دروس می پردازد و اگر در درسی ضعیف بود به تقویت آن می پردازد و به دنبال آن نمونه سوالات مربوط را ارائه می دهد.

مشاوره حضوری تحصیلی تیزهوشان

بعضی از دانش آموزان خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده می کنند که این کار نیازمند به وجود یک مشاوره تیزهوشان و  برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان نیاز دارد.

برای دریافت مشاوره مقطع ابتدایی با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

بعد از مقطع ابتدایی نوبت به مقطع دبیرستان و به دنبال آن کنکور فرا می رسد که مشاوره کنکور نیاز به یک تخصص و مهارت در این زمینه دارد.

شما برای طی کردن مسیر طولانی کنکور نیاز به یک مشاوره برتر کنکور دارید تا در این مسیر پر پیچ و خم شمارو هدایت و راهنمایی کند.

در زمینه آمادگی کنکور اغلب داوطلبان مایلند مشاوره حضوری تلفنی دریافت کنند .این کار دارای مزیت ها و معایب خاص خود است.

در مشاوره حضوری کنکور مشاور مربوطه با ویژگی ها و روحیات شما آشنا می شود و متناسب با آن برنامه هدف را برای شما طراحی می کند ولی مشاوره حضوری دارای معایب خاص خود است که در نوشته های قبل به آن ها اشاره کردیم.

برای دریافت مشاوره حضوری تحصیلی با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹