خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره حضوری کنکور

مشاوره حضوری کنکور

مشاوره حضوری کنکور

مشاوره حضوری کنکور با هدف هدایت و راهنمایی داوطلبان و متقاضیان شرکت در کنکور صورت می گیرد.

مشاوره کنکور به چند دسته تقسیم می شود

مشاوره تست زنی

ارائه روش های مطالعه کتب کنکوری

مشاوره روانشناسی

اصول جمع بندی و مرور

مشاوره روانشناسی و فکری کنکور

معرفی کتب مورد نیاز کمک آموزشی و تست زنی کنکور

برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت برای آمادگی کنکور

برگزاری کلاس های آموزشی به منظور تقویت نقاط ضعف

مشاوره حضوری کنکور به منظور شناخت روحیه و ویژگی های شخصی داوطلب صورت می گیرد تا با در نظرگرفتن آن به طراحی برنامه ریزی تحصیلی کنکور اقدام کند.

مشاوره حضوری برای کنکور

در این نوع مشاوره داوطلب ابتدا با مراجعه حضوری نزد یک مشاور نیاز و اهداف خود را با او در میان می گذارد و روند تحصیلی خود را زیر نظر او پیگیری می کند.

البته یک نکته اساسی که داوطلب باید رعایت کند این است که در انتخاب مشاوره حضوری تحصیلی نهایت دقت را بکار گیرد.با انتخاب یک مشاور به رزومه و کارنامه او دقت کنید.ببینید چه دانش آموزانی زیر نظر او بودند و به چه موفقیت هایی دست یافتند.

اگر هدف شما قبولی در رشته و دانشگاه تراز اول است باید بدانید نیاز به یک مشاور برتر و خبره دارید تا تمام امور درسی و تحصیلی شما را پیگیری کند.

بسیاری از داوطلبان از مشاوره تلفنی کنکور به جای مشاوره حضوری کنکور استفاده می کنند.این دسته از داوطلبان برای وقت و زمان خود ارزش بسیاری قائل هستند.

در نوشته های قبل در مورد مزایا و معایب مشاوره تلفنی کنکور مطالبی را ارائه کردیم.اتخاذ هر کدام از این روش ها بستگی به نوع و شخصیت داوطلب دارد.

بعضی از افراد نیاز به مشاوره حضوری دارند تا علاوه بر مشاوره تحصیلی از بحث مشاوره ای روانی مشاور نیز بهره ببرند ولی تعدادی دیگر تنها به یک مشاوره تحصیلی اکتفا می کنند.

برای کسب مشاوره حضوری کنکور با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹