خانه / مشاوره / مشاوره درسی آنلاین رایگان
مشاوره درسی آنلاین رایگان
مشاوره درسی آنلاین رایگان

مشاوره درسی آنلاین رایگان

مشاوره درسی آنلاین رایگان

مشاوره درسی آنلاین رایگان بحث مشاوره درسی چند سالی است که در میان دانش آموزان تبدیل به یک مسئله جدی شده است.امروزه باید جست و جو در اینترنت تعداد بسیار زیادی سایت های مشاوره ای می بینید که مدعی ارائه خدمات مشاوره ای در مقاطع مختلف هستند.

این سایت ها با ارائه ویس و فیلم های کوتاه اقدام به مشاوره تحت عنوان مشاوره درسی آنلاین رایگان می کنند .این نوع مشاوره در مواردی سودمند است.زمانی که دانش آموز دارای فن مدیریت قوی باشد با کسب مهارت جزئی در برنامه ریزی تحصیلی می تواند یک برنامه منظم و جامع برای خود طراحی کند وبحث مشاوره فقط مختص به ارائه برنامه ریزی درسی نیست.

مشاوره درسی دارای ابعا گوناگونی می باشد.یکی از این ابعاد شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های فرد است که بتواند از علم خود استفاده کاربردی داشته باشد.

مشاوره درسی آنلاین رایگان تحصیلی

گاهی مشاوره درسی تلفنی به منظور ایجاد یک شور و شوق تحصیلی در فرد صورت می گیرد.برای تحقق این موضوع مالیم گروه با ارائه پکیج های تحصیلی علاوه بر برنامه ریزی درسی ،راهکارهای مفیدی برای ایجاد انگیزه و شور و شوق تحصیلی در فرد بکار گرفته است.

مشاوره درسی آنلاین رایگان راهکاری برای معرفی اولیه روش و الگوهای مناسب مطالعه دروس مقاطع ابتدایی و دبیرستان است.برای آمادگی کنکور سراسری شما داوطلبان نیاز به یک مشاوره و برنامه ریزی دقیق و حرفه ای دارید تا بتوانید با اعتماد به نفس کامل در این رقابت بزرگ شرکت کنید.

برای دریافت مشاوره درسی آنلاین رایگان می توانید به سایت مالیم گروه مراجعه کنید و پس از عضو شدن ،منابع صوتی و ویدیویی در مورد مشاوره درسی آنلاین را دریافت کنید.

برای کسب مشاوره و برنامه ریزی درسی می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید و با دادن اطلاعات شخصی خود ،برنامه درسی مطابق با امکانات و استعدادهای خود دریافت کنید.

کافی است با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مهمان شدن در خوابگاه

مهمان شدن در خوابگاه مهمان شدن در خوابگاه : مهمان شدن در خوابگاه دانشجویی ، …

۳ دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید من باوجودگذروندن دوره ی کارشناسی وگرفتن مدرک مهندسی فناوری اطلاعات وامسال دوره ی کارشناسانی ارشد ودرتکمیل ظرفیت یکی ازشهرایه نزدیکمونواوردم ولی تصمیم گرفته بودم برای رشته ی پزشکی باتوجه به علاقه ای که داشتم بخونم کاری که چندسال قبل بایدانجام میدادم ولی الان تواین دوراهی موندم که ارشدوادامه بدم یابرای رشته ی پزشکی بخونم فقط تنهاترس من ازقبول نشدن تواین رشته وتلف شدن این یه سالی یه که میخام وقت بذارم شمابعنوان یک معلم ،یک مشاورچه نظری داریدمیشه لطفاکمکم کنید

  2. سلام من شونزده سالمه و میخوام تایین رشته کنم منتهی نمیدونم برم روانشناسی بالینی یا روانپزشکی

  3. سلام خسته نباشید.دبیرستان معماری خوندم الان میخوام پیش دانشگاهی هنر بخونم که بتونم کنکور سراری بدم.دوست دارم دانشگاه ولیعصر رشته تربیت بدنب شهرخودم (رفسنجان) قبول شم.نمیدونم برای کنور لازم چه درسایی رو بخونم؟ممنون میشم راهنماییم کنید سپاس.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *