خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره درسی تلفنی

مشاوره درسی تلفنی

مشاوره درسی تلفنی

مشاوره درسی تلفنی و مشاوره تحصیلی یک پارچه و دوره ای از مهم ترین کارهایی است که در مسیر راهنمایی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکور در مقاطع گوناگون صورت می گیرد.

از مهم ترین و برجسته ترین مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی ، صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد می باشد.که این مسائل مشکل بسیاری از افراد محسوب می شود و امکان مراجعه حضوری و دریافت پاسخ برایشان مقدور نیست.

ولی استفاده از تلفن در تمامی حالات برای همه امکان پذیر است.تمامیه دانش آموزان و داوطلبان می توانند با برقراری تماس تلفنی با مشاوران برجسته و خبره در زمینه مشاوره تحصیلی صحبت کنند.

تاثیر مشاوره تحصیلی

شاهد هستیم که هرساله سوالات کنکور نسبت به سال های قبل مفهومی تر و سخت تر می شود و همین عامل سبب ایجاد تنش و اضراب در بین داوطلبان کنکور شده است.کسانی که خواهان کسب رتبه های خوب هستند نیاز به تلاش مضاعف به همراه یک برنامه ریزی دقیق دارند.

اگر با کسانی که موفق به کسب رتبه های برتر شده اند صحبت کنید متوجه می شوید که همه آن ها یک نقطه مشترک داشتند و آن این است که همه آن ها از یک مشاور و راهنمای حرفه ای و کارآمد استفاده می کردند.

وجود یک مشاوره تحصیلی ماهر و حاذق باعث خودشناسی داوطلب و نیاز های خود می شود.همچنین یک مشاور می تواند در رفع درگیری های فکری که مربوط به مشکلات درسی می شود موثر باشد.

اکثر اوقات دیدیم که وجود یک مشاوره درسی مانع از افت تحصیلی شدید می شود.به دنبال آن باعث رفع نقطه ضعف های درسی،رفع مشکلات در یادگیری،بوجود آوردن رغبت تحصیلی در فرد،شناسایی استعداد دانش آموز و فراهم کردن بستری برای شکوفایی آن و…می شود.

برای تماس با مشاوره افت تحصیلی وارد صفحه شوید.

مشاوره تحصیلی تلفنی فقط مختص به مقطع کارشناسی نیست بلکه در مقاطع ابتدایی ،متوسطه و همچنین کارشناسی ارشد و دکتری کاربرد دارد.

برای آگاهی از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹