خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره درسی دوره ابتدایی

مشاوره درسی دوره ابتدایی

مشاوره درسی دوره ابتدایی

مشاوره درسی دوره ابتدایی یکی از حوزه های فعالیت مشاوره تحصیلی می باشد.در این نوع مشاوره پیش از هرچیز ابتدا باید با روحیات و خلق و خوی دانش آموز آشنا شویم.

اکثر خانواده بدون آگاهی از روحیات و شخصیت فرزند دانش آموز خود او را مجاب به درس خواندن می کنند.در بیشتر موارد این روش نتیجه عکس دارد بدین صورت که دانش آموز از در لجبازی وارد می شود و نسبت به درس خواندن توجهی نشان نمی دهند.

مشاوره درسی دوره ابتدایی زمینه ساز رشد دانش آموز در یک چهارچوب خاص و قانونمندی او می شود.اگر مشاوره به صورت درست صورت گیرد در کنار رشد درسی و تحصیلی ،سایر جنبه های زندگی دانش آموز نیز رشد می کند.

برای مشاوره تحصیلی ابتدایی با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

چون زمانی که دانش آموز یادمی گیرد براساس یک برنامه روزانه و بلند مدت فعالیت کند به طور خودکار این روش در زندگی شخصی او نهادینه می شود.

مرکز مشاوره درسی دوره ابتدایی

بساری از خانواده از روش مقایسه استفاده می کنند مثلا با مقایسه کردن فرزند خود با دیگری فرآیند هیجان و یادگیری اورا مختل می کنند.ما در مشاوره ی تحصیلی تلفنی همه این موارد را به خانواده ها یاداوری می کنیم ولی باز هم متوجه سهل انگاری خانواده ها می شویم.

ما در مشاوره درسی دوره ابتدایی زندگی شخصی دانش آموز را بررسی می کنیم.زیرا بسیاری از خانواده ها همانند دوران گذشته انتظارات بسیاری از فرزند دارند و بسیاری از کارهای خانه را به دوش فرزند قرار می دهند و در کنار این مسائل انتظار دارند که فرزند درس هم بخواند

باید توجه داشته باشید کار و فعالیت زیاد توان و انرژی فرزند را کاهش می دهد.

جنبه دیگری از مشاوره نیز هست که باید به دانش آموز انگیزه و انرژی وارد کرد.بسیاری از دانش آموزان دوران ابتدایی با نزدیک شدن به سن بلوغ دچار بعضی هیجان ها و حالات می شوند که روی روند تحصیلی و شخصیتی آن ها تاثیرگذار است.

پس برای یک مشاوره خوب در مقطع ابتدایی باید تمام جنبه های زندگی دانش آموز را بررسی کرد.

برای کسب مشاوره درسی تلفنی با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹