خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره درسی دوم دبستان

مشاوره درسی دوم دبستان

مشاوره درسی دوم دبستان

مشاوره درسی دوم دبستان : با توجه به تغییراتی که در سیستم آموزشی و پرورشی کشور به وجود آمده است و با پیشرفت هایی که شیوه های تدریس معلمین داشته است ، والدین می بایست از همان سال های ابتدایی تحصیل فرزندان توجه خاصی به روند پیشرفت آنها داشته باشند تا بتوانند به راحتی به فرزندان خود با برنامه ریزی تحصیلی ابتدایی در بهبود مسیر تحصیلی کمک کنند .

باید این امر برای همگان مشخص شود که مقطع ابتدایی به نوعی یکی از مهم ترین مقاطع تحصیلی برای فرد می باشد ، زیرا کودک در این مقطع آموزش های اولیه را می بیند و یا به بیان دیگر پایه های تحصیلی و علمی او بنا می شود .

شما عزیزان برای مشاوره تحصیلی ابتدایی فرزندانتان می توانید با مشاوران ملیم گروه تماس بگیرید.

پس هرچه این پایه محکم تر و قوی تر باشد ، در مقاطع تحصیلی بالاتر کودک دچار مشکل کم تری خواهد بود و می تواند راحت تر دروس را فراگیری کند . به طور طبیعی هر شخصی در زندگی خود نقاط قوت و ضعف هایی خواه داشت و این مسئله که کودک در درسی ضعیف باشد نباید والدین را بسیار نگران کند،بلکه این امر باید باعث شود والدین توجه بیشتری به آن نقطه ضعف داشته باشند و سعی نمایند آن را با راهنمایی معلم و روش هایی که پیشنهاد می شود ، بهبود ببخشند .

مشاور درسی دوم دبستان

نکته دیگر این است که والدین نباید اجازه دهند ضعف کودک به قدری پیشرفت نماید که بزرگ جلوه داده شده و در روحیه او تاثیر بگذارد زیرا ممکن است این مسئله باعث شود کودک اعتماد به نفس خود را از دست داده و در دروس دیگر نیز دچار مشکل شود . والدین می توانند با کمک گرفتن از مشاورین تحصیلی به طور کامل روند تحصیلی کودک خود را زیر نظر داشته و بر آن نظارت کامل داشته باشند .

مسئله دیگر این است که اکثر والدین با شیوه های آموزشی جدید آشنایی کامل ندارند و اکثر از روش های سنتی و قدیمی استفاده می کنند که ممکن است نتیجه مثبتی نداشته باشد . بنابراین بدون شک برای اینکه بهتر بتوانید به فرزند خود در طول دوران تحصیلی کمک کرده و نواقص او را برطرف کنید بهتر است از افرادی که کاملا با شیوه های آموزشی آشنایی دارند راهنمایی بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی مشاوران مالیم گروه تماس فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹