خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره درمان استرس

مشاوره درمان استرس

مشاوره درمان استرس

مشاوره درمان استرس و یا مشاوره کنترل استرس و راه حل هایی برای درمان و بهبود استرس شدید که راه حل های زیادی برای مقابله و درمان استرس شدید وجود دارد که مشاوران مالیم با شناخت و درنظرگرفتن شرایط و ویژگی های شما این راه حل ها از طریق مشاوره تلفنی به شما ارائه می دهند.

در این قسمت به بررسی مشکلات استرس می پردازیم.

استرس علی الخصوص استرس شدید قادر است به طور عملی کیفیت و کارایی شخص را از بین ببرد ودر نتیجه کسی که دارای استرس شدید باشد قادر نخواهد بود به طور کامل تمرکز کند.

نمی تواند به نحو احسن برنامه های روزانه خود را پیگیری کند و در روند زندگی شخصی او تنش ایجالد می شود.

بطور مثال:

دانش آموزی را در نظر بگیرید که روز قبل از امتحان دچار استرس شدید شود.این استرس نه تنها گره ای از کار او باز نمی کند بلکه سبب می شود از کیفیت و کارایی او کم شود و نتواند به نحو احسن تمرکز کند در نتیجه عملکرد مطلوبی در امتحان نخواهد داشت.

مشاوره کنترل استرس

کارمندی که قرار است در جلسه مهمی سخنرانی داشته باشد و با نزدیک شدن به آن دچار استرس شدید می شود.در این حالت نه تنها دردی از او دوا نمی شود بلکه باعث می شود قدرت فکر کردن و تکلم را از دست بدهد.

گاهی اوقات برخی از افراد معتقدند که بدون هیچ دلیل خاصی دچار استرس شدید می شوند و این استرس سبب می شود که آن ها همیشه منتظر یک پیشامد ناگوار هستند.

یکی از انواع استرس که ما به ان میپردازیم مشاوره استرس کنکور می باشد.

این استرس و تنش سبب می شود که در روند کاری و زندگی شان اشکال وارد شود و قادر نباشند به شکل طبیعی روزهای عادی خود را سپری کنند.

از راهکارهای مهم رفع استرس ،ریشه یابی علت استرس است که به فرد کمک میکند در جهت درمان استرس روند خوبی را طی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹