خانه / سراسری / مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی و مشاوره کنکور تجربی چقدر می تواند در موفقیت شما تاثیر گذار باشد ؟

آیا می دانید چرا در سال های اخیر تعداد شرکت کنندگان کنکور تجربی به شدت افزایش یافته است ؟

اگر از داوطلبان کنکور تجربی سوال کنید ، که چرا این رشته را انتخاب کرده اند ؟ قطعا اکثر آن ها جواب خواهند داد ، می خواهم در رشته پزشکی ، دندانپزشکییا داروسازی ادامه تحصیل دهم . آن دسته از داوطلبانی هم که توانایی قبول شدن در این سه رشته را در خود نمی بینند به رشته های پرستاری و هوشبری و .. اکتفا می کنند.

برای کسب اطلاعات در مورد زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

زیرا اعتقاد دارند رشته های پزشکی و زیر شاخه پزشکی نسبت به بقیه رشته ها بازار کار بهتری دارد ، و آینده کاری شان را تضمین می کند .

این داوطلبان به این نکته مهم توجه نکرده اند که هر چه تعداد داوطلبان کنکور بیشتر باشد ، رقابت هم بیشتر و سخت تر خواهد بود .  پس تکلیف چیست ؟ اگر داوطلبی واقعا قصد ادامه تحصیل در این رشته ها را ( مخصوصا رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و دارو سازی ) داشته باشد.

باید فاصله خود را از بقیه رقبا بیشتر کند ، و از آن ها جلو بزند . سوالی که اکنون پیش می آید این است که چگونه ؟ آیا امکان پذیر است ؟   جواب سوال شما بله است شما می توانید ، اگر خودتان بخواهید.

اگر برای موفق شدن در کنکور تجربی تصمیم تان جدی است با ما همرا باشید .

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی : ما باید سه راس مثلث را با هم داشته باشید . بیاید در مورد این سه راس بیشتر بدانیم .

مشاوره و برنامه ریزی

 

 

منابع آموزشی مناسب                                      تصمیم واراده خودتان

۱- تصمیم و اراده خودتان : اولین راس که خیلی مهم است ، و اهمیت ویژه ای دارد ، خودتان هستید . در این مورد هیچ کس به شما کمک نمی کند . این شما هستید که باید بخواهید.البته نصیحت ها و توصیه های نفر دومی مانند پدر ومادر ، مشاور  و یا دیگران تاثیر گذار است ، اما در آخر این شما هستید که باید برای آینده خود تصمیم بگیرید .

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی 

۲- مشاوره و برنامه ریزی : اگر از راس اول مثلث گذشتید ، به سراغ راس دوم می رویم ، اکنون باید شخص دومی به کمک و یاری شما بیاید ،شخصی که بتواند تا آخر راه (یعنی زمان کنکور و حتی بعد از آن مشاوره انتخاب رشته و .. )با شما یار وهمراه باشد.شخصی که تخصص و توانایی این کار را داشته باشد . مشاور به شما می آموزد ، که :

چگونه انگیزه خود را بالا ببرید .

چگونه استرس خودرا کنترل کنید .

روش های صحیح و اصولی مطالعه برای هر درس چگونه است .

تکنیک های درست تست زنی کدامند ، و افزایش سرعت تست زنی به چه شیوه ای است .

راه حل  جلوگیری از حواس پرتی ،  و افزایش تمرکز حین مطالعه چیست .

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی و مشاور در تحلیل سوالات کنکور با شما همراه می شود ، و چگونگی مدیریت زمان و تله های تستی را به شما می آموزد .

امروزه  به دلایل گوناگون در اکثر خانواده ها مشکلاتی چه از نظر مادی و چه خانوادگی و…  وجود دارد . مشاور بهترین کسی است که شما می توانید به او اعتماد کنید ، و مشکلات خود را با او در میان بگذارید . مطمئن باشید در این مورد هم توصیه ها و راهنمایی های مشاورتان بهترین درمان است .

۳- منابع آموزشی مناسب : شما داوطلبان عزیز برای رسیدن به آرزو هایتان به منابع آموزشی مناسب  هم نیاز دارید . در این مرحله هم مشاور می تواند به شما در انتخاب بهترین منابع درسی برای کنکورتجربی ، و با توجه شرایط شما از جمله : موقعیت مالی ، سطح درسی ، چگونگی بازده هوشی ، مدت زمان باقی مانده تا کنکور و …. کمک کند .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

ثبت نام رشته افسری

ثبت نام رشته افسری

ثبت نام رشته افسری ثبت نام رشته افسری به چه صورت است؟ شرایط ثبت نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *