خانه / سراسری / مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی و مشاوره کنکور تجربی چقدر می تواند در موفقیت شما تاثیر گذار باشد ؟

آیا می دانید چرا در سال های اخیر تعداد شرکت کنندگان کنکور تجربی به شدت افزایش یافته است ؟

اگر از داوطلبان کنکور تجربی سوال کنید ، که چرا این رشته را انتخاب کرده اند ؟ قطعا اکثر آن ها جواب خواهند داد ، می خواهم در رشته پزشکی ، دندانپزشکییا داروسازی ادامه تحصیل دهم . آن دسته از داوطلبانی هم که توانایی قبول شدن در این سه رشته را در خود نمی بینند به رشته های پرستاری و هوشبری و .. اکتفا می کنند.

برای کسب اطلاعات در مورد زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

زیرا اعتقاد دارند رشته های پزشکی و زیر شاخه پزشکی نسبت به بقیه رشته ها بازار کار بهتری دارد ، و آینده کاری شان را تضمین می کند .

این داوطلبان به این نکته مهم توجه نکرده اند که هر چه تعداد داوطلبان کنکور بیشتر باشد ، رقابت هم بیشتر و سخت تر خواهد بود .  پس تکلیف چیست ؟ اگر داوطلبی واقعا قصد ادامه تحصیل در این رشته ها را ( مخصوصا رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و دارو سازی ) داشته باشد.

باید فاصله خود را از بقیه رقبا بیشتر کند ، و از آن ها جلو بزند . سوالی که اکنون پیش می آید این است که چگونه ؟ آیا امکان پذیر است ؟   جواب سوال شما بله است شما می توانید ، اگر خودتان بخواهید.

اگر برای موفق شدن در کنکور تجربی تصمیم تان جدی است با ما همرا باشید .

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی : ما باید سه راس مثلث را با هم داشته باشید . بیاید در مورد این سه راس بیشتر بدانیم .

مشاوره و برنامه ریزی

 

 

منابع آموزشی مناسب                                      تصمیم واراده خودتان

۱- تصمیم و اراده خودتان : اولین راس که خیلی مهم است ، و اهمیت ویژه ای دارد ، خودتان هستید . در این مورد هیچ کس به شما کمک نمی کند . این شما هستید که باید بخواهید.البته نصیحت ها و توصیه های نفر دومی مانند پدر ومادر ، مشاور  و یا دیگران تاثیر گذار است ، اما در آخر این شما هستید که باید برای آینده خود تصمیم بگیرید .

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی 

۲- مشاوره و برنامه ریزی : اگر از راس اول مثلث گذشتید ، به سراغ راس دوم می رویم ، اکنون باید شخص دومی به کمک و یاری شما بیاید ،شخصی که بتواند تا آخر راه (یعنی زمان کنکور و حتی بعد از آن مشاوره انتخاب رشته و .. )با شما یار وهمراه باشد.شخصی که تخصص و توانایی این کار را داشته باشد . مشاور به شما می آموزد ، که :

چگونه انگیزه خود را بالا ببرید .

چگونه استرس خودرا کنترل کنید .

روش های صحیح و اصولی مطالعه برای هر درس چگونه است .

تکنیک های درست تست زنی کدامند ، و افزایش سرعت تست زنی به چه شیوه ای است .

راه حل  جلوگیری از حواس پرتی ،  و افزایش تمرکز حین مطالعه چیست .

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی و مشاور در تحلیل سوالات کنکور با شما همراه می شود ، و چگونگی مدیریت زمان و تله های تستی را به شما می آموزد .

امروزه  به دلایل گوناگون در اکثر خانواده ها مشکلاتی چه از نظر مادی و چه خانوادگی و…  وجود دارد . مشاور بهترین کسی است که شما می توانید به او اعتماد کنید ، و مشکلات خود را با او در میان بگذارید . مطمئن باشید در این مورد هم توصیه ها و راهنمایی های مشاورتان بهترین درمان است .

۳- منابع آموزشی مناسب : شما داوطلبان عزیز برای رسیدن به آرزو هایتان به منابع آموزشی مناسب  هم نیاز دارید . در این مرحله هم مشاور می تواند به شما در انتخاب بهترین منابع درسی برای کنکورتجربی ، و با توجه شرایط شما از جمله : موقعیت مالی ، سطح درسی ، چگونگی بازده هوشی ، مدت زمان باقی مانده تا کنکور و …. کمک کند .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی در دانشگاه

تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی در دانشگاه

تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی در دانشگاه تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.