خانه / سراسری / مشاوره کنکور تجربی ۹۸

مشاوره کنکور تجربی ۹۸

مشاوره کنکور تجربی ۹۸

مشاوره کنکور تجربی ۹۸ برای داوطلبان رشته تجربی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . چرا ؟ در ادامه به دلایل این اهمیت می پردازیم . کنکور ۹۸ آخرین کنکوری است ، که به این شیوه برگزار می شود . از سال آینده یعنی کنکور ۹۸ همه منابع درسی با تغییراتی روبرو است . یعنی اگر شما امسال نتوانید در رشته مورد علاقه خود قبول شوید ، از سال آینده باید منابع درسی خود را تغییر دهید ، و این کار را برای شما دشوار مشکل می کند .

شما داوطلبان کنکور تجربی برای موفق شدن در کنکور و رسیدن به خواسته ها و آرزو های خود به منابع درسی مناسب نیاز دارید . منابعی که متناسب با نیاز شما باشد.

در این جا وظیفه مشاوره این است که شما را در هر درس به صورت جدا گانه  تعیین سطح نماید ، و متناسب با سطح علمی که در هر درس دارید ، بهترین منابع مورد مطالعه را پیشنهاد دهد . ممکن است شخصی  در درس ریاضی سطح بالاتر و در درس دیگر سطح پایین تری داشته باشد.

اگر مشاور از شما آزمون تعیین سطح بگیرد،و مشخص شود که مثلا در درس زیست از سطح بالایی برخوردارید ، به شما پیشنهاد دهد که کتاب خیلی سبز برای زیست ۱ ، الگو برای زیست ۲ و الگو برای زیست پیش را مطالعه کنید . به خاطر داشته باشید منابع درسی در نظر گرفته برای  شما متناسب با سطح درسی شماست . این منابع برای شخص دیگری توصیه نمی شود .

بعد از انتخاب بهترین منبع درسی ، مشاور به شما بهترین شیوه یادگیری برای هر درس را می آموزد .

مشاوره کنکور تجربی ۱۳۹۸

مشاور به شما می آموزد که چگونه درس زیست را بخوانید . مشاور به شما بهترین تکنیک های  تست زنی درس زیست را آموزش می دهد .مشاوره به شما می گوید که  دروس پیش نیاز و پس نیاز درس زیست کدامند.مثلا بهترین روش مطالعه درس زیست به صورت موضوعی و با رعایت پیش نیاز هاست .

مشاور روش های صحیح مطالعه وتست زنی در هر درس را به شما یاد می دهد .

مشاور شما با توجه به توانایی های شما برنامه ریزی تحصیلی مطالعه دروس  را انجام می دهد،ممکن است برای شخصی روزی ۷ ساعت مطالعه کافی باشد،و برای شخص دیگر روزی ۱۰ ساعت .

مشاور به شما می آموزد ، چگونه افکار مزاحم و نا امید کننده را از خود دور کنید ، چگونه تمرکز و دقت خود را بالا ببرید .

بودجه بندی کنکور ۹۷ برای داوطلبان رشته تجربی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.داوطلب باید بداند چه مباحثی در کنکور از اهمیت بیشتری برخوردار است،تا بتواند طبق آن اولویت بندی کند .

مشاور برای داوطلب خود هدف گذاری می کند ،(هدف گذاری با توجه به علایق و توان داوطلب شکل می گیرد . ) و مرحله به مرحله داوطلب را به سوی هدفش سوق می دهد. از طریق گرفتن آزمون می توان فهمید داوطلب در چه مرحله ای قرار دارد ، و آیا طبق برنامه پیشرفت داشته یا خیر ؟ اگر جواب منفی است علت را بیابد ، و روش های اصلاحی را به او آموزش دهد .

داوطلبان کنکور تجربی ۹۷ می توانند برای شرکت  در کنکور سراسری از روز یکشنبه اول بهمن به مدت یک هفته به سایت سازمان سنجش مراجعه و ثبت نام کنند.در ضمن آزمون در روز های پنج شنبه و جمعه ۷ و ۸ /۴ /۹۷ برگزار می شود .

داوطلبان عزیز بدانید،که برای مشاوره تحصیلی هنوز فرصت دارید . برای موفقیت هیچ وقت دیر نیست . می توانید از همین الان شروع کنید ، و آینده خود را بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹