خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره کنکور تجربی ۹۷

مشاوره کنکور تجربی ۹۷

مشاوره کنکور تجربی ۹۷

مشاوره کنکور تجربی ۹۷ و منابع کنکور ۹۷ تجربی و یکی از مسائل اصلی در کنکور بحث مشاوره کنکوری است.بحث مشاوره بستر رسیدن شما بطور مطمئن وسریع به هدف را هموار می کند.هدف در کنکور قبولی در رشته مورد نظر است.برای اینکه شما از کیفیت بالای مشاوره کنکور بهره مند شوید ضروری است در بحث انتخاب مشاوره خوب وقابل اطمینان دقت کافی به خرج دهید.

گروه مالیم گروه برنامه ریزی در زمینه کنکور کارشناسی را به نحوی طراحی می کند که اولا مطابق با توانایی و پتانسیل فرد باشد ثانیا با رعایت مورد اول دانش آموز بتواند به درستی و با اطمینان کامل به هدف خود برسد.

مالیم گروه در زمینه برنامه ریزی و مشاوره ای از تیم های متخصص بهره می برد که این تیم ها در هر بحث و رشته بصورت متمرکز و حرفه ای عمل می کنند.

حال این سوال مطرح می شود که یک مشاور چگونه می تواند برنامه ریزی تحصیلی تضمینی برای رسیدن به هدف در رشته تجربی را برای شما ارائه دهد؟

منابع کنکور ۹۷

تجربه ثابت کرده است با گذشت زمان داوطلب رشته تجربی که هدف قبولی با رتبه خوب را مدنظر قرار داده است با کاهش اعتماد به نفس و امیدواری و تمرکز روبه رو می شود.

۲عامل منجر به این قضیه می شود اول اینکه حجم دروس برای مطالعه زیاد می باشد و بعد از مطالعه فراموشی زودگذر رخ می دهد.به دنبال این عامل افت محسوس در کیفیت تست زنی مشاهده می شود که این ۲ عامل تاثیر بسزایی در کاهش اعتماد به نفس دارد.

برای جلوگیری از این اتفاقات باید ابتدا یکسری درصد گذاری ها بر اساس توانایی های داوطلب مشخص شود تا با یک برنامه ریزی دقیق و مشخص به این حد برسند.

قبولی در کنکور تجربی زمان محقق می شود که فرد درهر مرحله پیشرفت مطالعاتی و تحصیلی خود را مشاهده کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

با نوشته های بعدی ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹