خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره کنکور تلفنی

مشاوره کنکور تلفنی

مشاوره کنکور تلفنی

مشاوره کنکور تلفنی :گروه مشاورین تحصیلی مالیم با برنامه ریزی دقیق ،مشاورین ماهر و متخصص نسبت به هر رشته قصد دارد که تمام نیاز های تحصیلی و مشاوره ای شما را به صورت تلفنی انجام دهد. گروه مایم با طراحی برنامه تست زنی و مشاور خصوصی غیر حضوری برای برای شما عزیزان این امکان را فراهم کرده است شما در خانه خود از مشاوره تحصیلی و مشاور خصوصی تحصیلی و کنکوری برخوردار باشید.

در این لینک نکات مشاوره ای تحصیلی به طور کامل برای شما ثبت شده است

مشاوره کنکور غیر حضوری

امروزه با شرکت در کلاس های ورزشی ، کلاس های تخصصی ، مشکلات رفت و آمد ، شرکت در کلاس های حضوری تحصیلی و کنکوری کمی مشکل و زمان بر است و ممکن است زمان کمتری بتوانید از مشاور خود استفاده کنید.شما عزیزان می توانید برای مشاوره تلفنی تحصیلی و مشاوره تلفنی برای  شرکت در آزمون کنکور می توانید با گروه مشاورین مالیم تماس برقرار کنید.

گروه مالیم با مشاورین متخصص نسبت به تمام رشته ها اماده هرگونه راهنمایی دادن به شما عزیزان می باشد.اما با گروه مشاورین مالیم شما یک مشاور خصوصی غیر حضوری دارید که از ابتدا تا شروع آزمون کنکور با شما همراه است و تمام برنامه ریزی تحصلی شما را انجام می دهد و شما را در درس هایی که دارید یاری می کند و با تست هایی که براساس تراز تحصیلی شما تشخیص می دهد شما را برای ازمون کنکور آماده می کند.

شما با تماس با گروه مالیم و مشاور متخصصی که مشاوره تحصیلی شما را به صورت غیر حضوری انجام میدهد با در نظر گرفتن توانایی شما نسبت به یاد گیری درس های مختلف و زمان خالی شما برای کار کردن در درس هایی که نسبت به آن دچار مشکل هستید برای شما برنامه ریزی تحصیلی انجام می دهد.

خانواده های شما عزیزان هم در صورت تمایل می توانند به صورت مسقیم از روند تحصیل و رشد تحصیلی شما عزیزان از مشاور خصوصی شما اطلاع پیدا کنند و با آن در ارتباط باشند.

شما عزیزان می توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب حتی در ایام تعطیل با گروه مشاورین مالیم تماس برقرار کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹