خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره کنکور ۹۷

مشاوره کنکور ۹۷

 

مشاوره کنکور ۹۷

مشاوره کنکور ۹۷ :کنکور مرحله ای است که تمام دانش آموزان و داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل را دارند با هم رقابت می کنند.اما کسب یک رتبه خوب که جواب چندین سال زحمت خود را بگیرید نیاز به یک هدف مشخص به همراه یکبرنامه ریزی تحصیلی خوب دارد.بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان شرکت در آزمون کنکور فکر می کنند که فصل شروع درس خواندن از اول مهر ماه شروع می شود.

برای اطلاع دقیق از بهترین منابع کنکور با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید

مشاوره کنکور

این دسته از دانش آموزان همان کسانی هستند که از چند ماه قبل برای کنکو ر آماده می شوند و همین امر باعث می شود که زمان کافی برای درس خواندن نداشته باشند و به همین خاطر هنگام کنکور دچار اضطراب و استرس زیادی می شوند و در نهایت رتبه قابل قبولی در کنکور کسب نمی کنند.

شما برای رتبه ی خوب در ازمون باید در کنار درس ها و کلاس های مدرسه از مشاوره کنکور با مدیریت و برنامه ریزی تحصیلی ، جزوات تخصصی دیگری هم مطالعه کنید و در کنار آن از تست های کنکور استفاده کنید.

برای مشاهده فهرست منابع دروس عمومی کنکور ۹۷ کلیک کنید.

تاثیر مشاوره کنکور در نتیجه آزمون

تست زنی ها باعث می شود که شما با نحوه ی برگذاری کنکور ، نمونه سوالات کنکور آشنا شویدو برای کنکور آماده شوید و با این آزمون های پیش از کنکور شما می توانید از لحاظ روانی هم برای آزمون آماده شوید و در روز امتحان استرس خود را کنترل کنید.

 

مشاوران با بررسی رشته ی تحصیلی و مشکل شما راه حل ها و راهنمایی های مناسبی به شما ارائه می دهند و در ادامه برنامه ریزی و مدیریت زمانی و تحصیلی شما را انجام می دهند تا در آزمون کنکور بهترین نتیجه را بگیرید.

مشاوره کنکور تنها در خصوص برنامه ریزی و زمان بندی و مشاوره نیست شما می توانید سوالات خود را در مورد دروس معین برای کنکور و در مباحث دیگر توسط مشاوران بر طرف کنید.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹