خانه / مشاوره / مشاور استعدادیابی تحصیلی

مشاور استعدادیابی تحصیلی

مشاور استعدادیابی تحصیلی

مشاور استعدادیابی تحصیلی فعالیتی در حوزه استعدادیابی تحصیلی و شغلی محسوب می شود.وقتی صحبت از موفقیت کسی پیش می آید اولین تصویری که در ذهن ما نقش می بندد موفقیت شغلی او است.این موضوع در صورتی محقق می شود که در جامعه کنونی ما اکثر افراد شاغل در حرفه ها و فعالیت هایی هستند که به آن علاقه ای ندارند و یا در وضعیت دیگر شغلی را اتخاذ کردند که با مدرک تحصیلی آن ها مغایرت دارد.

برای مشاوره استعدادیابی تحصیلی می توانند با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید

 

از جمله ملاک های مشاور استعدادیابی تحصیلی شغل مناسب برای هرفرد می توان به استعدادها و توانمندی ها ،شرایط خانوادگی و ویژگی های شخصیتی اشاره کرد.

عاملی که می تواند مانع از احساس ناامیدی و پوچی در زندگی شخصی شما شود این است که مسیر زندگی خود را برمبنای شناخت جامع و کامل از خود و ویژگی های خود مشخص کنید و بعد در طول این مسیر هدف گذاری کنید.

هرشخص در طول دوران زندگی باید انتخاب هایی داشته باشد انتخاب هایی که کل زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد مثل انتخاب شریک زندگی ،دوست ،حرفه ،رشته تحصیلی و…

 نکات مشاوره ای استعدادیابی تحصیلی

زمانی این انتخاب ها منجر به کسب موفقیت می شود که براساس توانمندی ها و شناخت استعدادهای فردی باشد و با بررسی و تحلیل این استعدادها انتخاب کند.

مشاوران مالیم گروه قصد دارند با در نظر گرفتن علوم روز دنیا و بررسی و شناخت جامع و کامل بستر را برای زندگی بهتر شما با مشاوره استعدادیابی تحصیلی خانوادگی فراهم کند.

در کشورهای پیشرفته و مدرن چندین سال پیش با استفاده از بررسی استعدادها و ویژگی های شخص مسیر زندگی افراد را مشخص می کند.ولی در کشور ما موسسات محدودی هستند که با بهره گیری از متخصصان امر در این حوزه فعالیت می کنند ولی نظام اموزشی و آموزش و پرورش اصلا به این قضیه توجه نمی کند.

روش کاری مشاوران مالیم گروه به این ترتیب است که ابتدا دانش آموزان را از نظر ویژگی های شخصیتی و ظرفیت های فردی تحلیل و بررسی کرده و تیپ شخصیتی او را پیدا می کنند.در ادامه حرفه ای مناسب با تیپ شخصیتی او معرفی می کنند و در نهایت تمام شغل های معرفی شده طبق بازار کار روز بررسی و تحلیل می شود.

بهترین زمان ممکن برای انجام این کار پایه نهم دبیرستان است.ولی عموما هر زمان که احساس کردید در مسیر اشتباه قرار گرفتید و نیاز به مشاوره دارید می توانید اقدام به انجام این فرآیند کنید.

برای کسل اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تخصصی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد