خانه / انتخاب رشته / مشاور انتخاب رشته خوب

مشاور انتخاب رشته خوب

مشاور انتخاب رشته خوب

مشاور انتخاب رشته خوب چه کسی است؟

نحوه برقراری ارتباط با یک مشاور انتخاب رشته خوب به چه صورت است؟

در این نوشته سعی داریم به بررسی مشاور انتخاب رشته خوب بپردازیم.بحث انتخاب رشته یکی از تاثیرگذارترین مسائل در زندگی هر نوجوان و جوانی است.زندگی آینده هر نوجوان یا جوان تحت تاثیر انتخاب رشته او قرار می گیرد.

دانش آموزان اولین بار در عبور از مقطع نهم به دهم با انتخاب رشته مواجه می شوند.در این مرحله است که متوجه اهمیت تصمیم گیری برای آینده می شوند.دانش آموزان بسیاری بودند که به دلیل عدم مدیریت درست و مناسب ،راه نادرست را انتخاب کردند و سال های سال زندگی آن ها تحت تاثیر آن تصمیم اشتباه قرار گرفت.

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته با ما تماس بگیرید.

یک مشاور خوب باید با شناسایی دقیق استعدادها و توانایی های دانشجو بهترین مسیر و گزینه را برای او مشخص کند و بستر راه یابی دانش آموز به این مسیر را فراهم کند.

مشاور انتخاب رشته خوب مالیم گروه

البته دانش آموزانی هستند که با نادیده گرفتن توانایی ها و استعدادهای خود صرفا بر اساس هیجانات کاذب خواهان ورود به رشته ها و مسیرهایی هستند که به هیچ وجه مناسب آن ها نیست.

یک مشاور با تجربه و خوب در این زمان متوجه شرایط می شود و با روشن کردن موضوع و شفاف ساختن آینده،فرد را هوشیار می کند و سعی می کند او را به مسیر درست هدایت کند.

حال اگر فرد در دوران قبل دانشگاه وارد مسیر درست شود،باید این مسیر حتی در زمان ورود به دانشگاه نیز طی شود.بعد از مشخص شدن نتایج کنکور سراسری نوبت به انتخاب رشته دانشگاهی می رسد.

این مرحله از انتخاب رشته بسیار حساس است به طوری که نتیجه چندین سال تحصیل شما را به ثمر می نشاند.در نتیجه باید به صورت دقیق و هوشمندانه صورت گیرد.

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹