خانه / مشاوره تحصیلی / مشاور تلفنی انتخاب رشته

مشاور تلفنی انتخاب رشته

مشاور تلفنی انتخاب رشته

مشاور تلفنی انتخاب رشته و مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان خدمت نوینی است که در جهت بهبود رفاه حال داوطلبان عزیز است.انتخاب رشته دانشگاه گام مهمی است که باید با دقت و حساسیت بالا انجام شود.زیرا ثمره و نتیجه چندین سال تحصیل در مقاطع مختلف در این زمان مشخص می شود.

بعد از مشخص شدن نتایج اولیه کنکور سراسری نوبت به مرحله انتخاب رشته می رسد.با توجه به اینکه امسال امتحان کنکور دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است ،انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد با پیچیدگی رو به رو شده است.به همین دلیل نوع روش انتخاب رشته دانشگاه از اهمیت خاصی برخوردار شده است.

آینده تحصیلی شما تحت تاثیر انتخاب رشته شماست.اگر در اثر بی توجهی و کم دقتی در یک رشته و دانشگاهی قبول شوید که مطابق با خواسته و علاقه شما نیست دچار مشکلات زیادی می شوید.

حال اگر در دانشگاه دولتی روزانه نیز قبول شوید در صورت انصراف از دانشگاه با محرومیت مواجه می شوید که خود با عقب افتادگی شما امور تحصیلیتان می شود.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان

مشاور تلفنی انتخاب رشته روشی است که شما بدون نیاز به مراجعه و حضور فیزیکی نزد مشاور می توانید نسبت به یک انتخاب رشته مطمئن اقدام کنید.

این روش باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود و شما هرزمان که بخواهید می توانید با مشاوره تحصیلی مورد نظرتان ارتباط برقرار کنید.

البته باید در تعیین مشاور تحصیلی خود توجه لازم را بکار گیرد.چون بسیاری از افراد هستند که بدون داشتن تخصص و مهارت در این زمینه در قبال دریافت مبالغ هنگفت اقدام به انجام انتخاب رشته می کنند.

ما به شما توصیه می کنیم در زمان انتخاب رشته به مشاوری مراجعه کنید که زیر نظر او امور تحصیلیتان را انجام می دادید.زیرا او ضمن آشنایی با اوضاع تحصیلی و شخصیتی شما بهترین گزینه ها را برای شما انتخاب می کند.

برای کسب مشاور تلفنی انتخاب رشته با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹