خانه / مقالات / منابع کنکور ۹۷ کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

منابع کنکور ۹۷ کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

منابع کنکور ۹۷ کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

منابع کنکور ۹۷ کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی :اولین قدم در مسیر قبولی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه های آزاد و سراسری انتخاب درست منابع آزمون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است.

ما به داوطلبان عزیز توصیه می کنیم در کنار منابع کنکور از کتاب های مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی مالیم گروه نیز استفاده کنند.این کار باعث می شود در کمترین زمان بیشترین استفاده را ببرید.

اگر شما جزء آن دسته از داوطلبانی هستید که به خواندن کتاب های مرجع علاقه دارید باید به شما بگوییم که کتاب های مرجع دارای مزیت هستند ولی به دلیل بعضی عوامل بهتر است در زمان آمادگی برای کنکور ارشد از این کتاب ها استفاده نشود.

بهترین منابع کنکور ۹۷ کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

۱٫این مدل کتاب ها با توجه به مقدار مطالب محتوایی و حجم آن ها برای آزمون کارشناسی ارشد اصلا مناسب نیست.چون در کتب مرجع بیشتر به بیان مفهوم ها،اثبات قانون ها،بیان مطالب غیرضروری و البته تعداد کم سوالات برای تمرین داوطلبان و البته پاسخ را نیز به عهده داوطلبان و خوانندگان گذاشته اند.

۲٫در این نوع کتاب ها روش های تست زنی و جواب دهی سریع برای داوطلبان وجود ندارد.

۳٫در بعضی از این کتاب ها ترجمه بعضی قسمت ها نا مفهوم است و داوطلب نمی تواند با این قسمت ها ارتباط برقرار کند و آن را درک کند.

این دلایل باعث می شود تا شما برای آمادگی کنکور نیاز به یک کتاب جامع و اساسی داشته باشید.از شرایط یک کتاب مفید این است که کاملا با کتاب های مرجع هم مسیر و منطبق باشدو البته نکات غیرضروری در آن حذف شده باشد.ولی با این اوصاف نباید کتب مرجع به طور کل حذف شود.

در بعضی از کتاب های منبع کارشناسی ارشد آموزش به شکل گام به گام و بیان ساده انجام صورت می گیرد.آموزش در این کتاب ها همراه با ارائه تست ها و مثال های کاربردی است.

برای دریافت اطلاعات دقیق منابع کنکور ۹۷ کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹