خانه / مقالات /  مهاجرت به امریکا

 مهاجرت به امریکا

 مهاجرت به امریکا

مهاجرت به امریکا یک نمایه از داده های خارج از کشور با استفاده از آمار اداره آمار سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ داده های اداره سرشماری نشان می دهد که ۴۲٫۴ میلیون مهاجر (هر دو قانونی و غیر قانونی) در حال حاضر در ایالات متحده زندگی می کنند. این مقدمه یک تصویر دقیق از مهاجران را فراهم می کند، همچنین به عنوان متولد خارجی شناخته می شود، که در ایالات متحده به وسیله کشوری و کشور به دنیا آمده است. همچنین مهاجرین پیشرفت را در طول زمان بررسی می کند. تمام ارقام برای هر دو مهاجر قانونی و غیر قانونی است که به نظرسنجی اداره سرشماری پاسخ دادند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید

در میان یافته های این گزارش:

حجم جمعیت و رشد در امریکا

۴۲٫۴ میلیون مهاجر (قانونی و غیرقانونی) کشور در سال ۲۰۱۴ بیشترین تعداد را در تاریخ آمریکا دارد. ۱۳٫۳ درصد جمعیت کشور شامل مهاجران در سال ۲۰۱۴، بالاترین درصد در ۹۴ سال است.

 

ایالات متحده که بزرگترین درصد تعداد مهاجران را از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ افزایش می دهد، داکوتای شمالی (۴۵ درصد)، وایومینگ (۴۲ درصد)، مونتانا (۱۹ درصد)، کنتاکی (۱۵ درصد)، نیوهمپشایر (۱۴ درصد) و مینه سوتا و غرب ویرجینیا (هر دو تا ۱۳ درصد).

شرایط  مهاجرت به امریکا

مردان مهاجر دارای کارایی بالاتری نسبت به مردان بومی دارند – ۸۲ درصد در مقابل ۷۳ درصد. با این حال، زنان مهاجر دارای کارهای پایین تر از زنان بومی هستند – ۵۷ درصد در مقابل ۶۶ درصد.

مهاجرت به امریکا در حالی که مشاغل فوق اغلب به عنوان مهاجرین به طور گسترده ای مهاجرت به امریکا در نظر گرفته می شوند، اکثر کارگران این مشاغل از ایالات متحده متولد شده اند.

کارگران مشاغل دیگر با مهاجران نسبتا کمی رقابت می کنند. در سال ۲۰۱۴، ۵ درصد از روزنامه نگاران زبان انگلیسی، ۶ درصد از کشاورزان و دامداران و ۷ درصد از وکلا، مهاجران بودند.

در عین حال مهاجرت به تعداد کارگران تحصیل کرده کمتر اضافه شده است، سهم جوانان تحصیل کرده جوان که دارای شغلی هستند، به طور قابل توجهی کاهش یافته است. در سال ۲۰۰۰، ۶۶ درصد از بومیان زیر ۳۰ سالگی بدون تحصیلات بیش از دبیرستان کار می کردند؛ در سال ۲۰۱۵ ۵۳ درصد بود.

 

 

پیشرفت مهاجران در طول زمان در کانادا

مهاجران پیشرفت قابل توجهی دارند که دیگر در کشور زندگی می کنند. با این حال، حتی مهاجرانی که در ۲۰ سال گذشته در ایالات متحده زندگی کرده اند نزدیک به بستن شکاف با بومی ها نیستند.

نرخ فقر مهاجران بالغ که ۲۰ سال در ایالات متحده زندگی می کنند، ۵۷ درصد بیشتر از بومیان بالغ است.

سهم خانوارهای تحت رهبری مهاجرانی که در ۲۰ سال گذشته در ایالات متحده زندگی می کنند مهاجرت به امریکا  با استفاده از حداقل یک برنامه رفاهی، ۸۰ درصد بالاتر از خانواده های بومی است.

سهم خانوارهای تحت رهبری مهاجری که در ۲۰ سال زندگی اش در ایالات متحده زندگی می کنند ۲۴ درصد کمتر از خانواده های بومی است.

 

شرایط کارآفرینی در امریکا

مهاجران و بومیان نرخ بسیار کارآفرینی مشابهی دارند – ۱۲٫۴ درصد از مهاجران خود اشتغالی کامل یا نیمه وقت دارند، همچنین ۱۲٫۸ درصد از بومیان.

اکثر کسب و کارهایی که مهاجران و مهاجران اداره می شوند، کوچک هستند. در سال ۲۰۱۵، تنها ۱۶ درصد از مهاجران متعلق به کسب و کار دارای بیش از ۱۰ کارمند بود، همچنین ۱۹ درصد از مشاغل مادری.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید

 

مطالب مرتبط:

راهنمای مهاجرت با برنامه Express Entry

قوانین مهاجرت به استرالیا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹