خانه / مقالات / مهلت آزمون استخدام  ۹۶ تمدید شد

مهلت آزمون استخدام  ۹۶ تمدید شد

مهلت آزمون استخدام  ۹۶ تمدید شد

مهلت آزمون استخدام  ۹۶ تمدید شد امتحان سراسری کارشناسی ارشد و کارشناسی و کاردانی رییس سازمان سنجش در اخرین روز کاری سنجش از تمدید مهلت آزمون استخدام ۹۶فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور تیرماه جاری خبر داد برای اطلاعات بشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

حسین توکلی در گفت‌وگو با مالیم گروه با اعلام این مطلب اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از متقاضیانی که تا کنون موفق به ثبت نام در چهارمین امتحان استخدام ۹۶  دستگاه‌های اجرایی کشور نشده‌اند مهلت ثبت‌نام در این امتحان تا اخرین روز کاری  ۲۴ روز یکشنبه ۱۱ تیر ماه جاری تمدید شد.

وی تاکید کرد: فرم راهنمای ثبت‌نام چهارمین امتحان استخدام ۹۶  دستگاه‌های اجرایی کشور هماخرین روز کاری با آغاز ثبت‌نام، یعنی از عصر روز دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۶ بر روی سایت سااخرین روز کاری سنجش قرار گرفت.

وی ادامه داد: برگه ورود به جلسه شرکت در چهارمین امتحان استخدام ۹۶ دستگاه‌های اجرایی کشور روز سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۹۶ روی سایت سااخرین روز کاری سنجش قرار می‌گیرد و لذا متقاضیان حتما دارد از روز سه‌شنبه ۳۱ تا اخرین روز کاری  ۲۴ روز پنجشنبه دوم شهریور ۹۶ به سایت سااخرین روز کاری سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از دیدن برگه ورود به جلسه شرکت در امتحان نسبت به دریافت پرینت و همچنین دریافت برگه راهنمای مربوط اقدام کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: بر اساس برنامه پیش‌بینی شده این امتحان روز جمعه سوم شهریور ۹۶ در تهران و با توجه به آمار شرکت‌کنندگان، حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است ملاک تعیین حوزه احتمالی، شهرستان محل اقامت فعلی نظر داده شده است در تقاضانامه ثبت‌نام است.

مهلت آزمون استخدام  ۹۶ 

نماینده عالی سازمان اخرین روز کاری سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: اخرین روز کاری  و محل امتحان روی برگه ورود به جلسه شرکت در امتحان درج شده و هنگام دریافت پرینت برگه ورود به جلسه به اطلاع متقاضیان می‌رسد.

نماینده سازمان سنجش در ادامه اظهار کرد: در روز امتحان به هر یک از متقاضیان یک فرم راهنما شامل سوالات عمومی و یک فرم راهنما شامل پرسشات اختصاصی داده می‌شود. پرسشات امتحان به صورت چهارگزینه‌ای و با ضریب یک طراحی خواهد شد و به ازای هر سؤال غلط یک سوم نمره منفی در نظر گرفته می‌شود.

نماینده عالی سااخرین روز کاری سنجش آموزش کشور با اشاره به منابع امتحانی چهارمین امتحان استخدام ۹۶ معلم فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خاطرنشان کرد: منابع امتحان عمومی شامل دروس «فناوری اطلاعات و مهارت‌های هفت‌گانه (LCDL)»، «ریاضی و آمار مقدماتی»، «زبان و ادبیات فارسی»، «معارف اسلامی»، «زبان انگلیسی عمومی»، «اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی» و «هوش و توانمندی‌های عمومی» است.

وی یادآور شد: تبصره اینکه اقلیت‌های دینی مطرح در قانون اساسی از پاسخگویی به پرسشات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این متقاضیان بر اساس مجموع تراز شده پرسشات عمومی محاسبه خواهد شد.

نماینده عالی سااخرین روز کاری سنجش آموزش کشور در انتهای خاطرنشان کرد: منابع امتحان اختصاصی برای هر یک از کاره ها مندرج در جدول شماره یک مطابق با موارد مندرج در فرم راهنما چهارمین امتحان استخدام ۹۶ معلم فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور است.

 

مطالب مرتبط:

آزمون استخدام ۹۶ آموزش و پرورش

مهلت ثبت‌نام در امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم

مهلت آزمون استخدام  ۹۶ تمدید شد

سیستم کارنامه آزمون استخدامی

یک دیدگاه

  1. من ثبت نام کردم الان منتظر نتیجه هستم برام دعا کنیددددددد:-))))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹