خانه / مقالات / مهلت ثبت‌نام در امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم

مهلت ثبت‌نام در امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم

مهلت ثبت‌نام در امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم

مهلت ثبت‌نام در امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم تمدید شد امتحان سراسری کارشناسی ارشد و کارشناسی – دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه شریف

رییس سازمان سنجش از تمدید مهلت ثبت‌نام در امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور تیرماه جاری خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با مالیم گروه با اعلام این مطلب اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از متقاضیانی که تا کنون موفق به ثبت نام در چهارمین امتحان استخدام ۵۰۰۰ مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور نشده‌اند مهلت ثبت‌نام در این امتحان تا زمان  ۲۴ روز یکشنبه ۱۱ تیر ماه جاری تمدید شد.

وی تاکید کرد: فرم راهنما راهنمای ثبت‌نام چهارمین امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم ناسا  مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور همزمان با آغاز ثبت‌نام، یعنی از عصر روز دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

توکلی ادامه داد: برگه ورود به جلسه شرکت در چهارمین امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور روز سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۹۶ روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و لذا متقاضیان ضرورت دارد از روز سه‌شنبه ۳۱ تا زمان  ۲۴ روز پنجشنبه دوم شهریور ۹۶ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از مشاهده برگه ورود به جلسه شرکت در امتحان نسبت به دریافت پرینت و همچنین دریافت برگه راهنمای مربوط اقدام کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: بر اساس برنامه پیش‌بینی شده این امتحان روز جمعه سوم شهریور ۹۶ در تهران و با توجه به آمار شرکت‌کنندگان، حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است ملاک تعیین حوزه احتمالی، شهرستان محل اقامت فعلی اظهارشده در تقاضانامه ثبت‌نام است.

معاون عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: زمان  و محل امتحان روی برگه ورود به جلسه شرکت در امتحان درج شده و هنگام دریافت پرینت برگه ورود به جلسه به اطلاع متقاضیان می‌رسد.

زمان ثبت‌نام در امتحان استخدام 

توکلی در ادامه اظهار کرد: در روز امتحان به هر یک از متقاضیان یک فرم راهنما حاوی سوالات عمومی و یک فرم راهنما حاوی پرسشات اختصاصی داده می‌شود. پرسشات امتحان به صورت چهارگزینه‌ای و با ضریب یک طراحی خواهد شد و به ازای هر سؤال غلط یک سوم نمره منفی در نظر گرفته می‌شود.

معاون عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به مواد امتحانی چهارمین امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خاطرنشان کرد: مواد امتحان عمومی شامل دروس «فناوری اطلاعات و مهارت‌های هفت‌گانه (LCDL)»، «ریاضی و آمار مقدماتی»، «زبان و ادبیات فارسی»، «معارف اسلامی»، «زبان انگلیسی عمومی»، «اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی» و «هوش و توانمندی‌های عمومی» است.

وی یادآور شد: تبصره اینکه اقلیت‌های دینی مطرح در قانون اساسی از پاسخگویی به پرسشات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این متقاضیان بر اساس مجموع تراز شده پرسشات عمومی محاسبه خواهد شد.

به گفته توکلی، تا زمان  ۱۲ امروز یکشنبه چهارم تیر ماه جاری تعداد ۱۶۲ هزار و ۴۴۶ نفر در چهارمین امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم ناسا  سال ۹۶ ثبت نام نموده‌اند و تعداد ۱۰ هزار و ۹۶۰ متقاضیان در این امتحان‌ها پذیرفته خواهند شد.

معاون عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: مواد امتحان اختصاصی برای هر یک از مشاغل مندرج در جدول شماره یک مطابق با موارد مندرج در فرم راهنما چهارمین امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور است.

 

مطالب مرتبط:

آزمون استخدام ۹۶ آموزش و پرورش

مهلت ثبت‌نام در امتحان استخدام ۵۰۰۰ معلم

مهلت آزمون استخدام  ۹۶ تمدید شد

سیستم کارنامه آزمون استخدامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹