خانه / بدون کنکور / مهلت ثبت نام بدون کنکور

مهلت ثبت نام بدون کنکور

مهلت ثبت نام بدون کنکور 

مهلت ثبت نام بدون کنکور چه زمانی است؟

آیا مهلت ثبت نام بدون کنکور قابل تمدید است؟

برای اطلاع از مهلت ثبت نام بدون کنکور به کجا مراجعه کنیم؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام بدون آزمون رشته بازیگری ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی مهلت ثبت نام بدون کنکور بپردازیم.

چندسالی است که دانشگاه های مختلف نظیر دانشگاه آزاد،دانشگاه علمی کاربردی،دانشگاه پیام نور،دانشگاه غیرانتفاعی در تعدادی از رشته ها پذیرش بدون کنکور صورت می دهد.

شرایط پذیرش بدون کنکور به فراخور نوع دانشگاه متفاوت است ولی به طور کلی شرایط پذیرش یکسان است.شما برای ثبت نام در دانشگاه های مختلف نیاز به یکسری مدارک دارید.

دانشگاه آزاد در ۴ مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت بدون کنکور داوطلبان و متقاضیان تحصیل در دانشگاه را پذیرش می کند.

دانشگاه آزاد در دو نیم سال تحصیلی مهرماه و بهمن ماه ثبت نام بدون کنکور ارائه می دهد.حدود ۱ماه پیش از شروع نیم سال تحصیلی باید به سایت ثبت نام دانشگاه آزاد مراجعه کنید و با مشاهده لیست رشته ها و دانشگاه های ارائه شده،رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صفخه مورد نظر وارد کنید.

در زمان اعلام نتایج اگر توانستید در رشته و دانشگاه مورد نظر خود قبولی را کسب نمایید باید با داشتن مدارک مورد نظر به صورت حضوری به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام نهایی خود را انجام دهید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور 

چندسالی است که شرط معدل از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده است.برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته باید مدرک دیپلم داشته باشید و در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی می توانید علاوه بر شرکت در مقطع کاردانی ناپیوسته در مقطع کارشناسی پیوسته نیز ثبت نام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹