خانه / مشاوره تحصیلی / مهمان شدن در خوابگاه

مهمان شدن در خوابگاه

مهمان شدن در خوابگاه

مهمان شدن در خوابگاه : مهمان شدن در خوابگاه دانشجویی ، در هر دانشگاهی قوانین خاص خود آن دانشگاه را دارد . پس برای آن که از قوانین مهمان شدن در خوابگاه مطلع شوید ، باید به سامانه همان دانشگاه مراجعه کنید .

بهتر است بدانید که یک قانون کلی در مورد همه خوابگاه ها وجود دارد ، وبرخی دانشگاه ها با اندکی تغیرات آن را اجرا می کنند . در ادامه به بخشی از این قوانین کلی مهمان شدن در خوابگاه می پردازیم . این قوانین مطابق با آیین نامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است ، و طبق آن اقامت شبانه مهمان در خوابگاه دانشجویان ممنوع است مگر طبق شرایط زیر :

همچنین برای کسب اطلاعات در مورد انتقال از دانشگاه دولتی به دولتی با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

هر دانشجوی دختر می تواند خواهر ومادر خود را به مدت دو شب در ماه به صورت رایگان در خوابگاه مهمان کند ، و هر دانشجوی پسر هم می تواند پدر و برادر خود را به مدت دوشب در ماه به صورت رایگان در خوابگاه مهمان کند .

پذیرش مهمان شدن در خوابگاه

خوابگاه در صورتی می تواند مهمان بپزیرد که خود دانشجوهم در خوابگاه حضور داشته باشد ، و از دو هفته مانده به امتهانات ترم نمی توان مهمان پذیرش کرد .

مهمان موظف است همه قوانین و مقررات خوابگاه را رعایت کند ، و مسولیت آن بر عهده دانشجوی میزبان است .

قبل از این که مهمان در اتاق حضور داشته باشد ، باید همه مراحل ثبت واخذ برگه ورود را از انتظامات خوابگاه گرفته باشد .

ساعت ورود و خروج مهمان باید با نظر مدیریت خوابگاه انجام شود ،و مهمان دختر در خوابگاه دختران نمی تواند ازساعت ۲۱ تا ۶ صبح از خوابگاه خارج شود .

اگر مهمان بخواهد بیشتر از دوشب در خوابگاه بماند می بایست هزینه اقامت خود را پرداخت نماید . در ادامه بگویم که این برخی از قوانین کلی خوابگاه هاست و بعضی دانشگاه ها قوانین دیگری به آن افزوده اند . شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان مرکز تماس بگیرید .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹