خانه / بدون کنکور / مهندسی صنایع بدون کنکور

مهندسی صنایع بدون کنکور

مهندسی صنایع بدون کنکور

مهندسی صنایع بدون کنکور :در ابتدا برای ثبت نام دانشگاه باید رشت مورد نظرتان ا انتخاب کنیدفاگر دچار سردرگمی هستید می توانید از مشاوره انتخاب رشته تلفنی استفاده کنید. دانشگاه های ازاد ، پیام نور ، غیر انتفاعی و علمی کاربردی بجز رشته هایی که بدون کنکور در هیچ کجای کشور پذیرش ندارند مانند دندانپزشکی ، دارو سازی ، پزشکی ، تقریبا دیگر رشته ها را بدون کنکور ارائه می دهد و این باعث شد که خیلی از داوطلبانی که از کنکور باز ماندن و یا نتوانستند نتیجه مطلوب بگیرند با ثبت نام بدون کنکور در رشته دلخواه خود ادامه تحصیل دهند.همچنین می توانید برای مشاهده دفترچه انتخاب رشته ارشد صنایع غذایی کلیک کنید

برای اطلاع دقیق از رشته مهندسی صنایع بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

رشته ی مهندسی صنایع بدون کنکور هم جز رشته هایی است که دانشجویان می توانند در آن ادامه تحصیل دهند و برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته مهندسی صنایع  می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

رشته مهندسی صنایع 

رشته مهندسی صنایع، در خصوص رشته مهندسی صنایع باید اشاره کنیم که این رشته هم به صورت بدون کنکور و هم در دانشگاه های روزانه با ازمون کنکور ارائه می شود.

دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند می توانند پس از اخذ مدرک فارغ التحصیلی ،در واحد های صنعتی ، کارخانه ها علم خود را به کار بگیرند.

مهندس صنایع با تفکرات و ایده های باز و  دیدی عمیق تر نسبت به مسائل کارخانه می تواند با حجم کاری بالایی که کارگران و یا مدیران دارند به مسائل ریز اما مهم توجه کند و با حل و رفع و یا با بالا بردن کیفیت آن مسائل کارخانه ها یا واحد های صنعتی را به رشد کیفیت خوبی برسانند.

مهندسی صنایع در کارخانه ها

مهندس صنایع با برنامه ریزی های دقیق خود از افت چرخه ی کارخانه جلو گیری میکند ، برای مثال این برنامه ریزی ها باعث می شود که نیرو های انسانی با حجم کار کمتر اما کیفیت بالاتر کار خود را انجام دهند و دستگاه هایی که بکار گیری نمی شوند و یا خراب هستند به کار گرفته شوند و این مهندسان با تفکرات و ایده های مناسب سطح تولید را بسیار مطلوب میکند و برای مسائلی که باعث ضعف و پس رفت کارخانه می شود بهترین راه حل را پیش رو بگذارد و در نهایت چرخه تولید کارخانه به سمت موفقیت سوق داده می شود.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹