خانه / بدون کنکور / مهندسی عمران بدون کنکور پیام نور

مهندسی عمران بدون کنکور پیام نور

مهندسی عمران بدون کنکور پیام نور

مهندسی عمران بدون کنکور پیام نور :گروه مشاورین تحصیلی و روانشناسی مالیم در خصوص ثبت نام  بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه ها کشور به داوطلبان متقاضی مشاوره می دهد.اما ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور رشته مهندسی عمران مبحثی است که با استقبال خوب داوطلبان مواجه شده است.

برای اطلاع دقیق از رشته مهندسی صنایع بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

رشته مهندسی عمران در دانشگاه بصورت کارشناسی پیوسطه و کارشناسی ناپیوسطه ارائه می شود.داوطلبانی که در دوران دبیرستان در رشته فنی توانستند مدرک دیپلم را اخذ کنند باید در دانشگاه در مقطع کاردانی ثبت نام کنند و عزیزانی که با رشته ریاضی می خواهند وارد این رشته شوند و مدرک پیش دانشگاهی را دریافت کردند می توانند به صورت کارشناسی پیوسطه ثبت نام کنند.

ثبت نام بدون کنکور مهندسی عمران

خیلی از داوطلبان در مورد نحوه ثبت نام بدون کنکور مهنسی عمران و شرایط لازم و چگونگی ارائه این رشته در دانشگاه ها سوالات بسیاری دارند که در ابتدا ما توضیحات مختصری در مورد ثبت نام بدون کنکور پیام نور به شما عزیزان می دهیم.

دانشگاه پیام نور همانند دانشگاه های ازاد و علمی کاربردی طرفداران زیادی دارد.اکثر داوطلبانی که فرصت شرکت در ازمون کنکور را نداشتند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه را انتخاب می کنند.اکثر افرادی که در ثبت نام بدون کنکور پیام نور شرکت می کنند از مزایای زیادی برخوردار می شوند.مهمترین مزایای دانشگاه های بدون کنکور نزدیک بودن دانشگاه به محل زندگی داوطلبان است.مشاوره تحصیلی مالیم گروه آماده پسخ گویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد.

امروزه در اکثر شهر های کشور دانشگاه های پیام نور ، علمی کاربردی و دانشگاه ازاد وجود دارد که نزدیکی مسیر برای کسانی که شاغل هستند و یا دوری از شهر به هر دلیلی برای آن ها دشوار است  می توانند از این دانشگاه ها استفاده کنند.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹